huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Siz Hiç Düşündünüz Mü Bu Ameliyatı

Kimilerine göre tehlikeli bir ameliyatmış gibi de gelse kadınlar arasında meme büyütme ameliyatı bir vazgeçilmez durumda her on sekiz yaşından itibaren her kadın bu ameliyatı olabiliyor.

Meme ameliyatı kimlere uygulanır ne gibi durumlarda etkisini gösterir bu konularda kadınları bilgilendirelim. Doğum yaptınız çocuğunuzu emzirdiniz ve sonrasında göğsünüzde bir şekil bozukluğu ve eski canlılığını yitirdi mi hiç sorun değil ya da yaş ilerledikçe göğsünüzde küçülme mi meydana geldi bu sorunu da hiç dert etmeyin kendinize ya da doğuştan memeniz küçük ve büyüme göstermediyse bu da hiç sorun değil çünkü bu sorunları çözümleri mümkün siz yeter ki bu ameliyatı olmaya karar verin ve göğüs büyütme ameliyatı ile hayalinizdeki meme ölçülerine kavuşun. On sekiz yaşından itibaren her kadına uygulanabilir tabi ki doktor incelemelerini yaptıktan sonra herhangi bir sorun teşkil etmiyorsa bu ameliyatı olabilirsiniz. Kadınların ameliyatla ilgili çok sıklıklar sordukları soruların başında ameliyattan sonra meme de iz kalır mı iz kalırsa ne kadar sürede geçer diye soruyorlar. Şöyle söylemek gerekirse memenin şeklinin oturması ve izlerin geçmesi yaklaşık olarak altı ile on ay süre içinde izler kaybolur. Bu yüzden kadınlar iz kalacak kaygısıyla yaşamamaları gerekiyor. Ameliyat esnasında doktorlar iz ve herhangi bir lekeye karşı memenin görünmeyen kısmından kesi alıyorlar bu sebeple o yüzden hastaların endişelenmemesi gerekiyor.

Gördüğünüz gibi sizi ve hayatınızın akışına engel olabilecek bir ameliyat değil bu yüzden her yaş grubunda ki kadınlar korkusuzca bu ameliyatı yaptırarak kendilerini mutlu edebilirler görünüm açısından diğer bir önemli ayrıntı ise meme büyütme fiyatları kadar işinin ehli olan kişilere başvurup bu ameliyatı yaptırabilirsiniz.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi