huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Seksi Göğüsler

Estetiğin-Cazibesi

Seksi göğüsler, gören kadın veya erkeğin tüm seks duygularını kabartan özellikleri sergileyen memelerdir. Seksi göğüslere sahip olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve oldukça uygun olan estetik göğüs ameliyatı masraflarını karşılıyor olmak yeterlidir. İstediğiniz ölçülerde seksi, diri ve dik memelere sahip olmak için göğüs büyütme veya meme büyütme ameliyatlarından hangisini olmanız gerektiğine doktorunuz karar verecektir.

Seksi göğüsler, hemen her kadın ve erkeğin istediği bir şeydir. Göğüslerinin dik, sert ve seksi olmasını isteyen kadınlar ellerinden geldiği kadar göğüslerine dikkat etmelerine rağmen ilerleyen yaş, yer çekimi, kilo alıp verme sorunu, çocuk emzirme gibi nedenlerle memeler sarkmakta ve seksi özelliklerini yitirmektedir. Tüm bu özelliklerini yitiren memelerin tekrar o eski ihtişamlı ve seksi görüntüsüne kavuşması için meme büyütme ameliyatı olabilirsiniz. Göğüslerin kaybolan iç dokusunun yerine slikon takılarak memeler eski diriliğine ve sertliğine kavuşturulmaktadır. Oldukça iri ve büyük memelerde ise meme içi dokulardan sadece çok küçük bir kısmı alınabilir veya hiç alınmadan sadece göğüs derisi üzerinde estetik dokunuşlarla sert ve diri memeler ortaya çıkarılmaktadır. Seksi göğüslere sahip olabilmeniz için doktorunuzla yapacağınız görüşme size hangi yöntemin uygulanacağı hakkında fikirler verecektir. Sizin istekleriniz ve doktorunuzun tecrübesiyle ortaya eskisinden çok daha seksi ve çok daha güzel görünen memelere sahip olabilirsiniz. Cinsiyet göstergesi olarak kadınlarda memeler, erkeklerde ise baş ve omuzlar gösterilir.

Seksi göğüsler kadınlarda cinsiyet ayrımı için bu kadar önemli bir görev görürken göğüslerin sarkık, küçük veya çok büyük olmasının bir anlamı bulunmayacaktır. Göğüslerinin daha seksi ve kadına özel bir organ olarak kalmasını sağlamak isteyen kadınların estetik göğüs ameliyatlarıyla isteklerine ulaşabileceklerini belirtmek gerekir. Diri, sert ve bir o kadar da seksi göğüslere sahip olmak için acele edin.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi