huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Sarkık Memelere Veda

Göğüs-boyu

Sarkık memelere veda etmek isteyen kadınlar yeni gelişen estetik meme ameliyatı teknikleriyle bu isteklerine kavuşmaktadır. Yeni gelişen tekniklerle meme küçültme, meme büyütme, meme dikleştirme, meme dolgunlaştırma ameliyatları çok kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Bu estetik göğüs ameliyatları arasında yaklaşık olarak 1-3 saat arasında bir zamanda gerçekleştirilen göğüs büyütme ameliyatları çok rağbet görmektedir.

Sarkık memelere veda etmek isteyen kadınlar açısından bakıldığında kısa süren ameliyat sürelerine ek olarak kısa sürede toparlanma ve sonucunda normal hayata dönme nedeniyle estetik göğüs ameliyatları cezp edicidir. Kadınların göğüslerine verdikleri önem ve gösterdikleri hassasiyet herkesçe bilinir. Ayrıca erkekler açısından da bakıldığında göğüslerin güzel, bakımlı ve ideal ölçülerde olmasının cinsellik açısından erkeğe çok şey kattığı bir gerçektir. Sarkık memeler ise hem kadınların üzülmelerine, memelerini saklamalarına, toplum içinden uzaklaşmalarına neden olması sebebiyle bir an önce sarkıklıklardan kurtulmaları önerilir. Erkeklerin ise sarkık memelerden etkilenmeleri hep olumsuz yönde olmuştur. Cinselliğin önündeki büyük bir engel olarak görülen sarkık memelerin aksine dik ve sert göğüsler ise cinselliği artıran bir öğe olarak kabul edilir. Cinsel azdırıcı olan göğüslerin sarkıklıklarını gidererek daha dolgun ve daha dik hale gelmesini sağlayan meme büyütmeameliyatlarında memelerdeki sarkıklıklar küçük bir kesi yardımıyla giderilmektedir. Meme ucu bölgesi memenin ameliyattan sonraki yeni yerine göre konumlandırılarak sanki hiç ameliyat olmamış gibi görünmesi sağlanmaktadır.

Sarkık memelere veda etmenin yolu göğüs küçültme ve dikleştirme ameliyatlarıyla mümkündür. Memelerin cinsellik, fiziki görünüm ve sağlık açısından önemi iyi kavranmalıdır. Bu sebeplerden dolayı sarkık memelerden bir an önce kurtulmak ve yeni memeler ile yepyeni bir yaşama merhaba demek için acele edin. En sert ve dik memeler sizin olsun istiyorsanız uzman doktorlarımızdan randevu alınız.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi