huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Sarkık Göğüslerde Büyütme İşlemi

Göğüs büyütme işlemlerinde pek çok aşama titizlikle ilerletilmekte ve her şeyden önce operasyon için gerçekleştirilecek adımlar için belli başlı teşhisler yapılmaktadır. Bu aşamada da yine kişinin göğüs yapısı ve fiziksel özellikleri teşhis ve kontrol edilmekte, bu doğrultuda büyütme işlemleri uygulanmaktadır. Kişinin göğüslerinin fiziksel özelliklerinin ise büyütme ameliyat işlemlerinde oldukça büyük bir etkisi bulunmaktadır. Bu nedenle göğüs büyütme ameliyatı diğer bir ifade ile estetik işlemleri öncesinde kişinin sahip olduğu fiziksel göğüs özelliklerinin teşhis edilmesi oldukça önemlidir. Bu aşamada oldukça dikkat edilen ve göz önünde bulundurulan durum ise kişinin sarkık göğüslere sahip olup olmadığıdır ki yapılacak göğüs büyütme işlemleri de bu duruma göre gelişme göstermektedir. 

Göğüs büyütme estetik işlemleri öncesinde yapılacak fiziksel değerlendirmelerde en çok dikkat edilen husus ise göğüslerin sarkıklığıdır. Göğüslerin sarkık olma durumu pek çok bayanda görülebildiği gibi bu sorun pek çok nedene bağlı olarak da zaman içerisinde ortaya çıkan göğüs sorunlarından birisidir. Daha çok kilo alıp verme ve beslenme alışkanlığı gibi etkenlere bağlı olarak zaman içerisinde ortaya çıkan sarkma probleminin, göğüs büyütme tedavisinde belli başlı etkileri bulunmaktadır. Bu nedenle sarkık göğüsler için uygulanacak göğüs büyütme operasyonunda, normal göğüs büyütme işlemlerine ek olarak göğüs dikleştirme işlemleri de uygulanabilmektedir.

Meme büyütme fiyatları da bu doğrultuda değişiklik göstermekte ve büyütme operasyonu için kesin bir ücret söylemek doğru olmamaktadır. Operasyonun yapılacağı hastane yapacak olan uzman ve daha birçok operasyon işlemine göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir.  Piyasa genel göğüs büyütme fiyatları için yaklaşık tahmini bir değer vermek gerekirse 2500-7500 TL arasında değiştiği söylenebilir. Yine de bu değerler kesin olmamakla birlikte en doğru fiyat yerinde öğrenilmelidir.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi