huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Muhteşem Göğüslerin Sırrı

breast-revision-surgeon-san-diego

Muhteşem göğüslerin sırrı aslında göğüslerin sahibinde gizlidir. Muhteşem göğüslere sahip olan kadınların göğüslerini bu haliyle korumalarının sırrı ya çok iyi göğüs bakımı yapmalarında saklıdır, ya da estetik göğüs ameliyatı olmalarında saklıdır. Büyük memeleri küçültüp dik ve sert bir hale getiren göğüs büyütme ameliyatı veya küçük göğüsleri büyüterek dik ve sert bir hale getiren göğüs büyütme ameliyatları muhteşem göğüslere kavuşmanız için bir araçtır.

Muhteşem göğüslerin sırrı ameliyatlarda saklı ise bu kadar güzel ve ilgi çekici göğüsler ameliyatla nasıl ortaya çıkıyor ona bakalım. Göğüs küçültme veya büyütme ameliyatlarında iki türlü teknik uygulanmaktadır. Bu tekniklerden ilki göbeğin hemen üst kısmında açılan küçük bir delikten göğüslere ulaşılarak göğüs içi dolguları dışarı çekilir ve yerine slikon konularak göğüsler yeni formuna kavuşturulur. Bu yöntem küçük göğüsleri büyütmek için kullanılmaktadır. Bu yöntemde göğüs içine yerleştirilen slikonun durumuna göre göğüs ucu kahverengi bölmeyle birlikte kesilir ve göğüslerin yeni konumuna göre yeniden dikilir. İkinci yöntem ise göğüs ucundan başlayarak göğsün alt kısmına kadar uzanan ters T şeklinde bir kesi açmak ve bu kesiden göğüs içine girilerek fazla  dokuları göğüsten almak şeklinde gerçekleşir. Bu ikinci yöntem daha çok meme büyütme ameliyatları için kullanılan yöntemdir. İkinci yöntemde de meme ucu kahverengi kısmıyla birlikte alınır ve göğüs küçültülüp işlem tamamlandıktan sonra yeni göğüsler daha dik ve sert olacağı için uygun yere tekrar dikilir.

Muhteşem göğüslerin sırrı yapılan estetik göğüs ameliyatlarında saklıdır. Birbirinden güzel iki adet memeye sahip olmak için estetik göğüs ameliyatı yaptırarak daha sert ve daha dik göğüsleriniz olabilir. En yeni tekniklerin kullanıldığı estetik göğüs ameliyatlarından sonra normal hayata dönmek yaklaşık 1 hafta sürmektedir.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi