huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Meme Büyütme Yöntemleri

Bayanlar için memeleri hayati şekilde önemlidir. Memeler her şeyden önce kadınlar için dişi olmanın, kadın olmanın sembolüdür. Cinsel özelliklerinin en önemli simgelerinden biridir. Bu nedenle, bir kadını kadın yapan uzuvların başında memeler gelmektedir demek yanlış olmaz. Öte yandan, annelik açısından da memelerin önemi çoktur. Emzirme işlevi memelere bu özelliğini katmaktadır. Her kadın ideal ölçülerde, diri ve dolgun göğüslere sahip olmak ister. Erkeklerin de önemli kısmı kadınların memelerine önem verir. Onlar da aynı şekilde dolgun ve dik göğüsleri olan bayanları daha fazla beğenmektedir.

Her kadın normal ve ideal ölçülerde göğüslere sahip olmak istemekle birlikte, aslında genetik özellikler veya fiziksel yapıları nedeniyle küçük göğüslü bayanların sayısı hayli fazladır. Göğüsleri normalden küçük olan bayanlarda bu durum çoğu zaman kompleks nedeni olmakta ve önemli psikolojik sıkıntıları da beraberinde getirmektedir. Bu nedenle, estetik uygulamalar alanında en yaygın uygulama olan meme büyütme ameliyatlarının yapılması tercih edilmektedir. Göğüs büyütme ameliyatları, dünyanın gelişmiş ülkelerinde olduğu gibi, ülkemizde de başarılı şekilde yapılmaktadır.

Meme büyütme fiyatları da kesinlikle fahiş rakamlarda seyretmemektedir. Bu nedenle, orta gelir grubuna sahip olan herkes rahatlıkla yaptırabilir. Bu anlamda, göğüs büyütme fiyatları konusunda bir çekinceniz olmasın. Gelişen tıp teknolojisi sayesinde, size kesinlikle sıkıntı vermeyecek şekilde, silikon malzeme takviyesi ile ideal göğüs ölçülerine kavuşabilirsiniz. Bu şekilde, her zaman hayalini kurduğunuz dik, dolgulu ve seksi memelere kavuşmanız söz konusu olacaktır. Bu anlamda, kesinlikle hekimlik diploması olan ve estetik cerrahi konusunda uzman hekimlere danışmayı unutmamalısınız. Bu anlamda, hekim seçerken inceleme yapmanız ve işinde uzman, kaliteli işleri ile tanınan cerrahlarımızı tercih etmelisiniz. Ülkemizde özellikle büyük kentlerimizde başarılı hekimlerimiz sizleri beklemektedir.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi