huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Meme Büyütme Yolları

Estetik kaygılarla ya da psikolojik sorunlar nedeniyle kadınların meme büyütme isteği içinde bulundukları sıkça gözlemleyebildiğimiz bir davranış şekli. Bunu anlamak mümkün, çünkü tüm insanlar kimliklerini oluştururken bazı olguları öne koyarlar.

Örneğin erkeklerin çoğunda kimliklerinin önemli bir parçası sorumlu oldukları insanı koruma ve bakımlarını üstlenme olarak ortaya çıkar. Bu işlevden kendisinin sorumlu olduğunu düşünür. Tabi ki bu güdü binlerce yıl içerinde ve insanların tecrübelerinin üst üste koyulması ile gelişmiştir. Erkeklerin çoğunluğunda baskın olan bu duygu, işlevin yerine getirilemediğini düşündükleri zaman önemli sorunlara yol açabilir. Keza toplum içerisinde söz konusu olan kişiye davranış şekillerinde farklılık olması, daha az saygı gösterilmesi de rastlanan durumlardır. Kişide agresiflik, içine kapanıklık, saldırganlık ya da bunların hepsini göstermesine sebep olan bir ruh haline sebep olabilir. Yani kendimizin ve toplumun kişiliğimizin önemli bir parçası olarak algıladığı olgulara zarar gelmesi ya da bozulması durumunda önemli sorunlar doğabilir. Benzer şekilde kadın kimliğinin önemli bir parçası olan göğüsler de yine benzer sorunlara yol açabilir. Sağlık ya da görünüm nedenleri ile memelerinde bir sorun olduğunu düşünen ya da toplumun kendisine davranış şeklinde bunu etkili olduğunu düşünen kadın, çeşitli sorunlar yaşayabilir. Dolayısıyla, uygun meme büyütme fiyatları ile gerçekleştirilecek bir operasyon pek çok sorunu önleyebilir.

Tabi estetik ameliyatlar dışında da meme büyütme işlemi için kullanılabilecek çeşitli ürünleri piyasada bulmak mümkün. Çeşitli kapsüller, besleyici ürünler, göğüs büyütme kremleri, bantlar, farklı doğal ürünler ya da göğüs büyütücü pompalar gibi seçenekler sunulmakta. Ayrıca bazı kitaplar ya da spor yolu ile memelerinizi büyütme yolları da deneyebileceğiniz alternatifler. Hangi yolu takip etmeyi tercih ederseniz edin, bunun için çabalamış olduğunuzu bilmek bile belirli bir rahatlama hissine kavuşmanızı sağlayabilir. Meme büyütme fiyatları, yaşadığınız rahatlama hissi yanında göze batmayacak bir miktar olarak kalacaktır.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi