huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Meme Büyütme Uygulamaları

Meme büyütme uygulamaları ile uzun yıllar küçük göğüsleri yüzünden sıkıntı yaşayan bayanların ideal meme ölçülerine kavuşmaları mümkündür. Bu şekilde, beylerin de bayanları daha seksi bulmaları kaçınılmazdır. Kilosu az olan veya kilo kaybı olan bayanların memelerinde küçülme olması söz konusudur. Öte yandan, genetik ve beden yapısı ile memelerin normalden küçük olması da söz konusu olabilir. Bu durumda, modern tıbbın gelişmiş imkanlarından yararlanmak mümkündür. Meme büyütme fiyatları da kesinlikle zannettiğiniz kadar yüksek değildir. Belirli ve ekonomik ölçüde bir ödeme yaparak göğüs büyütme fiyatlarını ödemeniz mümkündür.

Göğüs büyütme ameliyatları beden özelliği olarak küçük göğüslü bayanlara ve kilo kaybı ya da doğum sonrası göğüslerinde küçülme ve boşalma olan bayanlarda uygulanmaktadır. Öte yandan, hem küçük göğüslü, hem de sarkık memeleri olan bayanlar için de uygulamalar idealdir. İşlemlerden sonra iz kalır mı şeklinde sorular bayanların aklındaki sorulardan biridir. Ameliyat için kesiler iç yerden açılabilmektedir. Bunlar, meme ucu, koltuk altı ve meme altı kıvrımında gerçekleşmektedir. Bu üç yerden hekim tarafından uygun görülen yere kesilerden silikon eklemesi yapılmaktadır. Meme altı veya meme kaslarının altından silikon uygulaması yapılmaktadır. Meme kasından yapılan takviyelerde daha çok ağrı olabilir ancak etkili sonuçlar alınması kasdan eklemeleri daha uygun yapmaktadır. Özellikle emzirmeye engel olmaması açısından kas altı eklemeler daha uygundur. İz kalmaması açısından da kas altı daha yerinde olmaktadır.

Ameliyatlar yaklaşık olarak 1,5 saat kadar sürmektedir. Hasta ameliyat işleminden sonra bir gece kalır ve ardından taburcu edilir. Ağrı olması durumunda, temel ağrı kesicilerle giderilebilir. Hastaların bir ya da iki gün içinde normal haline dönmesi mümkün olmaktadır. Bu nedenle, son derece etkili ve zahmeti olmayan ameliyatlardır.

 

 

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi