huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Meme Büyütme Operasyonu ile Kusursuz Göğüslere Sahip Olun

Gelişen teknolojiyle birlikte kusursuz bir görüntüye sahip olmak da çok kolay ve kısa süreli bir işlem haline gelmiştir. Kusursuz görüntüye sahip olmak isteyen kadınların tercih ettiği operasyonlardan birisi de meme büyütme operasyonudur. Bu operasyon, kaliteli ürün ve doğru teknik kullanıldığı takdirde, doğal bir görüntü elde etmeye olanak tanımaktadır. Her estetik kusur gibi göğüs küçüklüğü de psikolojinin bozulmasında büyük rol oynamaktadır. Bunu bir takıntı haline getiren kadınlar, bir süre sonra mutsuz birer birey olmaktadırlar. Bu sorunu ortadan kaldırmak için, işinin uzmanı bir hekimden randevu almakta fayda bulunmaktadır.

Meme büyütme fiyatları her yerde farklılıklar gösterse de ortalama olarak 6000-8000 TL olmaktadır. Hastaya hangi kalite ve büyüklükteki silikonun daha uygun olacağını uzman hekim bildirmektedir. Tercih edilen uzman hekimle bu konular detaylı şekilde konuşulmalıdır. Göğüs büyütme fiyatları da bu konuşma içerisinde netleşecektir. Doğal ve kusursuz bir görüntü için hasta, uzman hekim tarafından bilgilendirilmelidir. Ameliyat sonrasındaki sürecin en az hasarla ve sıkıntısız bir şekilde atlatılabilmesi için tüm gerekenler hastaya aktarılmalıdır. Hasta da bu hususlara dikkat ettiği takdirde iyileşme süreci daha hızlı ve daha sıkıntısız geçecektir. Silikon implantın, göğüs içine nereden nakledilmesi gerektiği de hasta ile doktor arasında belirlenmektedir. Tek parça bir silikon, koltuk altından, meme ucundan, meme altından veya karın dokusunun altından nakledilebilmektedir. Doğru tekniğin kararını, uzman hekim, hastasının istekleri doğrultusunda vermektedir.

Unutulmamalıdır ki göğüs büyütme operasyonunda, estetik kaygı göz önünde bulundurulurken, işlevsellik ve sağlık göz ardı edilmemelidir. Bu sebeple uzman hekimin önerilerine dikkat edilmelidir. Hastanın boy ve omuz orantısının taşıyabileceği, koltuk altından taşma yapmayacak ölçülerde olması ve vücuda uygun olabilecek maksimum büyüklükteki silikonun takılması gerekmektedir. Bu konuda verilmesi gereken kararlar, uzman hekimle hasta arasında gerçekleşmelidir.

 

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi