huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Meme Büyütme İşlemleri

Kadınların fiziksel görünümlerini sağlıkları kadar önemsedikleri bir gerçek. Kadına biçilen rol ve kendisinden beklentiler düşünüldüğünde, toplumun da kadının görüntüsünü önemsediği bir gerçek. Dolayısıyla kadının kendisi için veya toplumun onayını sağlayabilmek için görünümünde eksik olduğu noktaları düzeltmeye çalışması, artık alışılmış bir olgu durumunda. Kadın güzelliğini en bariz biçimde ortaya koyan organ ise göğüsler. Erkek fizyolojisi ile kadın fizyolojisi arasında gözle görülebilen en önemli farklılık olan göğüsler, bu nedenle en önemli güzellik ve sağlık belirtileri arasında sayılmakta. Dolayısıyla kadınların göğüslerini ideal büyüklüğe getirmeleri ve kendilerini güzel hissetmelerini sağlamaları çok önemli. Küçük memelere sahip olduğunu düşünen kadının bunları büyütmek için kullanabileceği çeşitli meme büyütme ürünleri mevcut. Tabi bu ürünleri kullanmaya başlamadan önce muhtemel sonuçları ve diğer alternatiflerde söz konusu olan meme büyütme fiyatları hakkında bilgi edinmeniz yerinde olacaktır.

Meme büyütme işlemi için kullanabileceğiniz çeşitli ürünler ya da aktiviteler mevcut. Bu iş için hazırlanmış spor paket ve programlarından faydalanabilirsiniz. Tabi maliyet açısından baktığımızda, estetik ameliyat için bahsedilen meme büyütme fiyatları üzerinde bir harcama yapmanıza sebep olabilir. Göğüs büyütme pompaları ve çeşitli tabletler kullanarak ta bu işlemi gerçekleştirmeye çalışabilirsiniz. Piyasada yine meme büyütücü olarak satılan kremler, bantlar ya da çeşitli doğal kaynaklı ürünler bulunmakta. Ama bu yöntemlerin hiç birisi garantili bir şekilde göğüslerinizi büyütebileceğinizi söylemiyor, sonuçları açık durumda.

Kısa sürede ve garantili bir sonuçla meme büyütme işlemini gerçekleştirmek için estetik operasyon tek çözüm yolu olarak gözükmekte. Bu yolu kullanarak göğüslerinizi birkaç saat içerisinde istediğiniz ölçülere getirmeniz mümkün. Ameliyat için verilen meme büyütme fiyatları ise başka yöntemlere harcayabileceğiniz miktarlardan daha yüksek değil. Ameliyat sonrasında ise birkaç saat içinde evinize, birkaç gün içinde işinize ya da diğer aktivitelerinize dönebilirsiniz. Sadece ağır sporlardan 3 ay gibi bir süre uzak kalmanız gerekmekte. Dikişlerinizin alındığı 9-10. Günü atlattıktan sonra, hem istediğiniz görünüme kavuşmuş hem de ameliyatı hiç yaptırmamış gibi hissediyor olacaksınız. Çok nadir komplikasyonlar dışında sıkıntısız bir ameliyat sonrası dönem geçirmeniz muhtemel. Ameliyatın emzirme yapmanızı ya da süt oluşumunu engelleyecek bir sonucu ise bulunmamakta.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi