huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Meme Büyütme Fiyatları ve Genel Bilgiler

Meme büyütme ameliyatları konusunda her bayanın mutlaka aklında çeşitli sorular vardır. Bu soruları sormak ve endişelerini bastırdıklarında ameliyat kararı almak uygun olacaktır. Meme büyütme ameliyatları, ölçüleri normalin altında olan bayanlara veya çeşitli nedenlerle memelerinde boşalma olan bayanlarda sıkça uygulanmaktadır. Bu şekilde, bayanların sıkıntılarından, komplekslerinden arınmaları sağlanmaktadır. Ancak, bu kararı almak bayanın kendi kararı olmalıdır. Kendisini bu ameliyata hazır hissetmesi ve istemesi gerekmektedir. Bu şekilde, en doğru ve sonunda memnun kalacağı karara varabilir ve sonuca ulaşabilir. Eşin veya ailenin ya da arkadaşların zorlaması sağlıksız olacaktır.

Göğüs büyütme ameliyatlarında en doğru kararı bayanlar kendileri verecektir. Öte yandan, meme büyütme fiyatları ve sonuçları konusunda uzman hekimden yardım alabilirsiniz. Hekim size en uygun meme ölçüsünü ve şeklini de belirleyecektir. Sonuçları görmeniz için de resimli ve detaylı anlatımlar yapılacaktır. Ameliyat yaklaşık olarak bir saat kadar sürmektedir. Bu işlemde bayanların bir gece hastane yatısı söz konusu olmaktadır. Ardından taburcu edilmektedir.

Ameliyat sonrasında, hastaların bandajları ellememesi ve gerekirse hekim talimatı ile özel korse giymesi önemlidir. Özellikle kas arkasında silikon konması durumunda, bir hafta etkili ağrılar olabilir. Bunları hafif ve orta etkili ağrı kesiciler ile giderebilirsiniz. Öte yandan, birkaç hafta üst kısmı zorlayacak hareketleri yapmamanız da uygun olacaktır. Bunun dışında, bir hafta sonra rahatlıkla iş yaşamınıza dönebilirsiniz. Göğüs büyütme fiyatları noktasında çekinceleriniz olmasın. İlk yıllara nazaran uygulamalar kolaylaştı ve fiyatları da hayli arttı. Bu şekilde, ameliyatlardan etkili sonuçları almanız mümkündür. Hem sizi, hem de sevdiğiniz erkeği mutlu edecek sonuçlardan yararlanabilirsiniz. Hemen incelemelere başlayın ve göğüslerinizi hayal ettiğiniz ölçülere getirmek için siz de harekete geçin.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi