huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Meme Büyütme Fiyatları

Meme büyütme ücretleri

Meme büyütme ameliyatları, küçük göğüsleri olan veya nadir de olsa çeşitli sağlık sorunlarından dolayı kadınlar tarafından tercih edilen ameliyatların başında gelmektedir. Göğüsler kadınlar için en önemli özgüven ve güzellik unsurlarından birisidir. Estetik ameliyatların artmasıyla ve bu alanda teknolojik imkanlarında gelişmesiyle birlikte kadınların en çok tercih ettiği estetik ameliyatların başında gelmektedir ve sonuç olarak da kadınların en mutlu oldukları ve kendilerini iyi hissettiği cerrahi işlemlerden biridir.

Meme büyütme ameliyatları son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır. Kadınların bu kadar tercih ettiği işlemlerin başında gelmesi nedeni ile tabi ki de insanların kafasında fiyatı ile ilgili soru işaretleri oluşabilmektedir. Tabi ki bu işlemin estetik bir ameliyat olması da aslında bu soruya tam bir cevap vermemizin önünü oldukça kapatmaktadır. Meme büyütme ameliyatları eğer özel bir hastane veya estetik cerraha yapılacak ise oraya gitmeden ve muayene olmadan kesinlikle bir fiyat bilgisi verilmektedir. Aslında bu sadece meme büyütme ameliyatında değil tüm işlemlerde bu şekilde işlemektedir. Çünkü telefondan kişinin durumu göğüs ölçüleri ve yapılacak işlemler muayene esnasında belli olduğu için bu durumun oluşmasını da çok yadırgamamak gerek. Tabi ki bayanların eskiden olduğu gibi kulaktan dolma dediğimiz bir araya geldikleri zamanlar aslında da biraz eskilerde kaldı. Onun yerine günümüzde internet üzerinde sosyal medya üzerinde bu konuşmalar hatta gruplar bulunmaktadır. Tabi ki telefonda oluşturulan grupları da buna dahil edebiliriz. Tabi ki bizim araştırmalarımız da bu mecralardan veya genellikle bayanların bulunduğu internet sitelerini ve blogları takip ederek ve araştırarak ortalama bir sonuca varabilmekteyiz. Ortalama olarak 3000 TL seviyesinde fiyatlara yapılabilmektedir.

Tabi ki son olarak da biz bu fiyatlardan bahsederken, hastaneye, cerraha ve hatta bulunduğu semte göre bile fiyatlar değişebilmektedir. Muayene esnasında kişiye takılacak silikonun cc si veya işlemlerin derecesine bağlı olarak fiyatlar fark etmektedir. Tabi ki bu işlem bir nevi lüks denilebilen bir cerrahi ameliyattır. Bayanların sadece fiziki görüntüleri değil aynı zamanda olumlu anlamda ruh hallerini de değiştirdiği için aslında bayanların bu işleme neden bu kadar rağbet gösterdiklerini de anlıyoruz.

vaser liposuction vaser lipo