huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Meme Büyütme Fiyatları

Göğüs küçük olan kadınlar, bu durumu zamanla kafalarında büyüttükleri için kendilerini yetersiz varsayıp bunu büyük bir soruna dönüştürürler. Göğüs büyütme işlemi bu sorunu ortadan kaldıran bir çözümdür. Bu görüntüyü takıntı haline getirmiş kadınlar için uygun tekniklerle meme büyütme ameliyatları yapılmaktadır. Ameliyatı olacak kişi 40 yaşından fazla ise ameliyattan önce mamografi çektirmek durumundadır.

Meme büyütme operasyonu için ilk olarak konunun uzmanı hekim ve ameliyat hakkında detaylı bir araştırma yapmakta fayda vardır. Bilinçli bir hasta olarak, uzman hekimle bilgi alışverişinde bulunmak çok daha kolay olacaktır. Hekim, uygulanması gereken tekniği, operasyonun taşısığı riskleri, ameliyat öncesi ve sonrası yapılması gerekenleri hastaya aktarmalı ve hasta da bu anlatılanlara dikkat etmelidir. En iyi sonucu almak için sabırlı olup, hekime güvenmekte fayda vardır. Meme büyütme fiyatları operasyonun yapılacağı yere, yerleştirilecek silikonun kalitesine ve operasyon tekniğine göre farklılık göstermektedir ama ortalama olarak göğüs büyütme fiyatları için 6000 TL – 8000 TL olduğu bilinmektedir. Ameliyat öncesinde, kullanılacak silikonun ömrünün süresi uzman hekimle konuşulmalı ve buna göre bir karar alınmalıdır. Eski tip silikonlar 10-15 yıl dayanırken, günümüz teknolojisiyle geliştirilen implant silikonların ömrü 10 yıldan başlayarak ömür boyu dayanıklılık vadetmektedir. Ameliyat sonrasında, iyileşme sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar ilk olarak kolları fazla açmamak gerektiğidir. Ağır eşya kaldırmamak ve bir yöne doğru uzanmamak gerekmektedir. Sağlıklı beslenmeye dikkat edilmelidir.

Göğüs büyütme operasyonunda ekstrem ölçülerden kaçınmakta fayda vardır. Bu doğallıktan yoksun bir görüntüye sebep olacaktır. Makul ölçülerde, vücudun şekline uygun ve kalitesi yüksek silikonların tercih edilmesinde fayda vardır. Böylece daha doğal bir görüntüye sahip olurken sağlık açısından bir problem yaşanma riski de ortadan kalkmış olmaktadır.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi