huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Meme Büyütme Ameliyatında Aşamalar ve Sonrası

Göğüs hastalıklarından özellikle meme büyütmede ameliyat ile çoğu zaman oldukça kısa bir sürede başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Özellikle son yıllarda da göğüs hastalıklarında tıpta oldukça ilerleme kaydedildiği gözlendiğinde bu hastalıkların artık büyük bir hastalık olmasından çıkmış ameliyat ve çeşitli operasyonu sağlayan işlemler sonrasında kişinin bir kaç gün ya da hafta içerisinde normal yaşantısına geri dönebilmesi sağlanmıştır. Pek çok bayan göğüslerine bağlı olarak çeşitli sorunlar yaşayabilmektedir. Bu sorunlar o kişiyi hem psikolojik açıdan hem de sosyal ve iş hayatında da çeşitli konularda geri bırakabilmekte ve negatif düşüncelere kapılmasına neden olabilmektedir. Fakat artık ilerleyen tıp ve operasyonlar sayesinde de pek çok göğüs sorunu iyileştirilebilmektedir. Bayanların genel olarak ihtiyaç duyduğu ve şikâyet ettiği göğüs problemlerinden birisi ise göğüs küçüklüğüdür.

Burada dikkat edilmelidir ki göğüs küçüklüğü pek çok sebebe bağlı olarak gelişim çağından kaynaklanabileceği gibi; genetik olarak da pek çok şeye bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir. Fakat göğüs büyütme imkansız değildir yapılacak olan bazı teknikler hatta tek bir estetik ameliyatı ile de bir kaç gün içerisinde normal fiziğe uygun göğüslere kavuşmak diğer bir değerlendirme ile; göğüs büyütmek oldukça mümkündür. Bu nedenle bayanlar bu konuda bilinçli olmalı ve göğüs küçüklüğü problemlerinin üstesinden gelinebileceğinin bilincinde davranmalılar. Göğüs büyütme işlemleri için ise en başta göğüslerin belli başlı fiziksel durumu göz önünde bulundurularak, operasyon ve uygulanacak teknikler için belli başlı teşhisler uzman tarafından koyulmaktadır. Göğüs büyütme operasyonu düşünen bayanların kafasında oluşan soru işaretlerinden birisi de meme büyütme fiyatları olmaktadır.

Göğüs büyütme fiyatları için kesin bir değer söylemek doğru olmamakla birlikte en doğru fiyat aralığının yerinde öğrenilmesi olacağı bilinmelidir. Göğüs büyütme operasyonları için yaklaşık ve tahmini bir değer aralığı belirlemek gerekirse; 2500-7000 arasında değişebileceği tahmin edilebilmektedir.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi