huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

MEME BÜYÜTME AMELİYATI SONRASINDA OLUŞABİLECEK SORUNLAR ve ÇÖZÜM YOLLARI

Eden_Breast-Image-for-Web_000015759639Large

Her ameliyatta olduğu gibi büyük hassasiyet ve dikkat isteyen estetik ameliyatlarında da bir takım sorunlar oluşabilmektedir. Özellikle göğüs büyütme ameliyatları sırasında en üst seviyede dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü adından da anlaşıldığı gibi bu bir estetik ameliyatı olmakta ve kişiler estetik görünümlerini düzeltmek ve orantılamak için bu işlemleri uygulattırmaktadırlar. Estetik görünümü en güzel ve istenen şekilde uygulamak hekimlerin başarısı ile olmaktadır. Kadınlar bu ameliyatlar sonrasında aradıkları görüntüye kavuşmak istemektedirler. Bu görüntüye kavuşmak için yapılan işlemler sonrasında oluşabilecek sorunları önlemek ve yine oluşabilecek sorunları yaşamamak için doktorlara ve sonrasında hastalara büyük pay düşmektedir.

Ameliyat sonrasında kalitesiz ortam ve işinde uzman olmayan bir doktor seçimi sebebi ile hastalarda kanama, enfeksiyon, yara iyileşmesi sorunları yaşanabilmektedir. Protez sonrası karşılaşılabilen diğer sorunlar arasında asimetriler, protezlerin dışarıdan görünüyor olması, protez üzerinde dalgalanmaların görülmesi, hastanın protezlerin büyüklüğünden memnun olmaması, memelerin doğal gözükmemesi gibi problemler sayılabilmektedir. Ayrıca yine kalitesiz protez malzemelerinin kullanılması da hastalarda birçok rahatsızlığa sebebiyet vermektedir.

Bu ve bunun gibi sorunları yaşamamak ve rahat bir ameliyat süreci ve sonrası geçirmek için kişilere düşen en büyük görev ameliyatı gerçekleştirecekleri hastaneyi ve doktoru iyi seçmek olmaktadır. Hastanede kullanılan malzemeler ve hastaya uygulama yapılan ameliyat takımları temiz olmalıdır. Enfeksiyon kapmamak için kullanılan ürünlerin kişiye özel olması büyük önem taşımaktadır. Meme büyütme ameliyatı sonrasında hiçbir problem yaşamamak için kişiler bu gibi sorunları göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Sağlığı ve güzelliği aynı seviyede korumak hekimlerin ve sizin asıl amacınız olmalıdır…

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi