huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Meme Ameliyatları

Meme, göğüs büyütme ameliyatları

Bayanların estetiğe olan ilgileri bilinmektedir. Gelişen teknolojinin de desteğiyle estetik alanında yeniliklerin en son noktada olduğu günümüzde meme büyütme ameliyatları göğüsleri küçük olan kadınların kendilerini iyi hissetmek için tercih ettikleri bir estetik ameliyattır. Zamanla deforme olan göğüsler sarkar ve yerçekiminin de etkisiyle görünüş bozukluğuna uğrar. Geçmişte bu önemsenmeyen bir durum olsa da günümüzde bayanlar güzelliklerine daha fazla sahip çıkmaktadırlar. Meme operasyonları ülkemizde oldukça fazla tercih edilmektedir. Gelişmiş ülke normlarına göre gerçekleştirilen meme operasyonları oldukça başarılı olmaktadır. Son teknoloji olarak artık iz bırakmayan operasyonlar ile meme ameliyatları oldukça başarılı sonuçlanmaktadır.

Ülkemizde son yıllarda artan estetik ameliyatlar bu artışın estetik ameliyatlardan memnun olanların sayısının arttığını ve bu bağlamda yeni insan kitlesinin ortaya çıktığını göstermektedir. Meme büyütme özellikle küçük göğüslü kadınların ve zamanla deforme olan göğüslerin tekrar şekillendirilmesi ve büyütülerek normal boyutlarına getirilmesi için yapılan bir estetik operasyondur. Kişilerin boyu, kilosu, yaşı bu ameliyatta kullanılacak maddeler oldukça önemli konulardır. Meme büyütme operasyonunda silikon ya da yağ enjeksiyonu ile dolgu kullanılmaktadır. Bunlar tamamen hasta ile doktorun şartları değerlendirerek birlikte verecekleri karar doğrultusunda estetik operasyonun silikonun hangi çeşidiyle yapılacağına karar verilmektedir.

Silikon damla ve yuvarlak silikon çeşidiyle meme büyütme ameliyatlarında kullanılmaktadır. Gelişen teknolojiyle artık yara izi kalmayarak göğüslerin şekillendirilmesi tamamlanmaktadır. Ağrısız acısız çok kısa sürede tamamlanan meme büyütme operasyonları kullanılacak malzemenin fiyatına göre değişkenlik göstermektedir. Bu ameliyatın fiyatı silikon kullanıldığından diğer estetik ameliyatlara göre biraz daha fazla olmaktadır. Asimetrik olmayan, sarkık, sönük göğüslerden çok kısa sürede kurtularak yeni ve doğal bir görünüme kavuşmak oldukça kolaylaşmıştır. Göğüslerini değiştirmek isteyenler öncelikle iyi bir estetik cerrah ile görüşüp şartlarını konuşarak karar vermelidirlerç

vaser liposuction vaser lipo