huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Masaj Yaparak Göğüslerinizi Büyütün

meme büyütme

Masaj yaparak göğüsler büyür mü?

Göğüsleri büyütmenin cerrahi müdahale dışında aslında birçok yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri de masaj yapmaktır. Şimdi sizlerle kesin çözüm olan, belli masaj tekniklerini paylaşmak istiyoruz. 2 ila 4 ay içerisinde göğüslerinizde ortalama 2 beden büyüme olduğunu fark edeceksiniz.

İlk masaj tekniğimiz ile başlarsak, öncelikle göğüslerinize vitaminli göğüs büyüten yağlardan sürün ardından göğüslerinizi 20 defa birbirine yaklaştırın ve ayırın. Daha sonra iç kısımdan kavranan göğüsler dışa doğru gerdirilir ve bırakılır bu da hareket de 20 kere yapılır. Bu masaj tekniğini her gün 3 ya da 5 set uygulamanız gerekmektedir.

Diğer meme büyütme tekniği ise; yine vitaminli yağlardan sürdükten sonra, göğüslerinizi avuç içlerinize alın ve yukarı doğru kaldırın 1 ya da 2 sn. tutun sonra serbest bırakın. Bu tekniği de 3 set uygulamanız gerekmektedir.

Soğuk su ile yaptığınız masaj da göğüslerinizin büyümesine ve dik görünmesine yardımcı olacaktır. Soğuk suyu elinize sürdükten sonra soğuk elleriniz ile göğüslerinizi sıkın ve sonra gevşetin, bu şekilde 15 kez devam edin. Soğuk su masajını her göğüs için 15 kez günde 2 defa 2 ay boyunca yapmaya devam edin.

Diğer bir masaj hareketi ise; göğüslerin el yardımıyla önce içe sonra dışa doğru hareket ettirilmesidir. Sonrasında iki göğüste içe dışa olmak üzere farklı taraflara doğru hareket ettirilir. Bu hareket 20 kere yapılmak üzere her gün uygulanmalıdır.

Göğüs büyütme masajlarının uygulanmasında amaç, kan akışının devamlılığını sağlamaktır. Bu sebeple bu hareketlerin her gün yapılması daha faydalıdır. Fakat göğüslerinizi acıtacak ve sert hareketlerden lütfen kaçının. Ayrıca masaj hareketlerini yaparken önemli olan sert bastırmak değil, doğru hareketleri yapmaktır. Bu yüzden göğüslerinizi fazla sıkmak bir işe yaramayacaktır.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi