huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Küçük memelere çözüm

GöğüsBüyütme

Küçük  memelere çözüm olarak sunulan göğüs küçültme ameliyatları estetik cerrahinin en zor ameliyatları arasında yer almaktadır. Plastik cerrahi anlamında zor ve bir o kadar da güzel sonuçlar alınmasını sağlayan meme büyütme ameliyatı olarak büyük memelerin büyük sorunlarından bir an önce kurtulun. Büyük memeler yer çekimine karşı koyamayarak sarkmaya çabuk başlar ve bu sarkmanın neden olduğu bazı sağlık sorunları da beraberinde gelir.

Küçük memelere çözüm olan göğüs büyütme ameliyatları sayesinde memelerdeki sarkmalardan, göğüs derisinde oluşan çatlaklardan, sırt, omuz ve bel ağrıları ile boyun ve bel fıtığı olma riskinden kurtulabilirsiniz. Erkeklerin büyük meme hastalığı sadece görsel ve duyusal bir gösterge olarak kabul edilir. Büyük memeler hem kadın için hem de erkek için zor bir durum olmaktadır. Cinsel açıdan bakıldığında erkeğin daha ideal ölçülerdeki memelerden çok daha fazla hoşlandığı yapılan araştırmalardan anlaşılmaktadır. Fiziki görünümün iyi ve güzel olması açısından da bakıldığında ideal ölçülerdeki memelere sahip kadınların daha çekici ve güzel oldukları genel kabul görmektedir. 90x60x90 ölçülerini bilmeyen kimse yoktur. Bu ölçülerde belirtilen 90’lık kesimler göğüs ve kalça etrafının ölçülmesi sonucu elde edilen değeri simgelemektedir. Yani kalça büyüklüğü ve göğüs büyüklüğü aynı olanlar ideal ölçülerde kabul edilir. Kalça etrafı 120 olan bir kadının göğüs ölçüleri 140 ise fiziki görünümde ve sağlık yönünde sıkıntı vardır demektir. Oysa aynı kadının göğüs ölçüsü 120 olsaydı bu kadının fiziki görüntüsüne kimse bir şey söyleyemezdi ve bu göğüs ölçülerinden dolayı da sağlık sorunu yaşaması çok düşük bir ihtimal olarak kalacaktı.

Büyük memelere çözüm bu sebeplerden dolayı büyük ölçülerde göğüslere sahip olan kadınların kalça ebatlarıyla eş değerde veya daha küçük göğüs ölçülerine kavuşmaları için estetik meme küçültme ameliyatlarını yaptırmala

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi