huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Küçük Memelerden Kurtulun

Estetikoperasyonu

Küçük memelerden kurtulun çünkü çabuk sarkmalarının yanında beraberinde çok fazla sağlık sorunu da getirmektedirler. Büyük memelerden kurtulmanın yolu estetik meme büyütme ameliyatından geçmektedir.  Meme küçültme operasyonları genel olarak iyi ve kalıcı sonuç verdiği gibi hem kadın için, hem de erkek için olumlu sonuçlar alınmasını sağlar. Memelerin cinsel yaşam, özel hayat, kadın fiziki yapısı ve annelik için önemli bir yeri vardır. Bu hayatların hiç birinde büyük memelere yer olmadığı için bir an önce büyük memelerden kurtulun.

Küçük memelerden kurtulun ve size getireceği sağlık sorunları, sarkık ve seksi olmayan bir görüntü, vücudunuzdan çok daha fazla iri oldukları için sizi daha kilolu göstermesi, uygun ve seksi kıyafet yerine göğüsleri saklayan kıyafet seçme zorunluluğu gibi göğüslerin size zorla yaptırdığı işlerden kurtulun. Büyük memelerden kısa sürede kurtularak yeni, seksi, dik ve bir o kadar da gösterişli göğüslere sahip olmanızı sağlayan göğüs büyütme ameliyatı yaptırın. Büyük göğüslerden kurtulduğunuz anda sizin ve eşinizin ruh sağlığı, cinsel hayatı, hayata bıkışı düzelecektir. Yeni göğüsleriniz size tekrar öz güven kazandıracağı için sosyal, iş ve özel hayatınız daha renkli hale gelecektir. Memelerin kadın cinsel hayatındaki önemi tartışılmaz bir gerçektir. Bu nedenle cinsel isteği artıran diri ve dik memelerin yerine cinsel isteği azaltan sarkık ve özelliğini kaybetmiş memeleri kim ister ki? Büyük memeler kadınları ve kızları öncelikle utanma hissi nedeniyle göğüsleri saklama zorunluluğuna itmektedir.

Küçük memelerde kurtulun çünkü ilerleyen zaman ile birlikte memelerde sarkmalar meydana gelecektir. Ayrıca memelerin büyük olması halinde kadınlarda omuz, sırt ve bel bölgesinde ağrılar oluşacak, omurilikte aşırı baskıdan dolayı bozulmalar meydana gelebilecektir. Estetik meme küçültme ameliyatı olarak bu risklerden ve ağrılardan kurtulun.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi