huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Kendinizi Daha İyi Mi Hissedeceksiniz Bu Operasyonla

Meme operasyonunu neden istiyorsunuz veya bu ameliyatı olduktan sonra mutlu olabilecek misiniz? Kendinize önce bu soruları sorun ve öncelikle kendinizle yüzleşirken dürüst olmaya özen gösterin. Meme büyütme ameliyatını eşiniz veya nişanlınız istiyor diye yaptırmayın eğer siz vücudunuzda memenizin küçük olmasını bir sorun gibi görüyorsanız o halde yaptırın.

Kadınlar göğüslerin büyük olmasına önem verirler çünkü yazın giydikleri yaz kıyafetleri açık ve dekolteli olduğu için bu kıyafetin içini doldurmak isterler doğal olarak bu ameliyatı yaptırmak isteyebilirler. Her ameliyatın olduğu gibi bu ameliyatında riskleri bulunmaktadır. Bu kötü sonuçları yaşamamak için dikkat etmeniz gereken şeyleri anlatalım sizlere ameliyat edilen bir küçük bölgede kanama meydana gelebilir. Bu kanama dediğimiz şey çok olmamakla beraber çünkü memenin etrafında büyük damarlar yoktur. Bu kanamanın önlenmesi için hastanın ameliyat öncesi kan sulandırıcı ilaçları almaması gerekir bu ilaçlar kan eğilimini artırabilir. Diğer bir olumsuz oluşabilecek şey enfeksiyondur. Enfeksiyona yakalanmamak için düzenli olarak pansumanları yaptırmanız ve üzerinize giydiğiniz iç çamaşırlarının ütülü olmasına da çok dikkat etmelisiniz. Pis olan ortamlarda da bulunmamanız gerekir. En büyük sorunlardan da bir tanesi olarak göğüsün istenilen büyüklüğe ulaşmaması da söz konusu olabilir. Bu durum vücudun büyük meme kapasitesinin olmadığını yani vücutla uyum sağlamadığını gösterir. Ve diğer bir olumsuzluk ise iki meme arasında ki fark biri istenilen boyutta diğeri ise büyüdüğü çok nadir olan bir meme ile de karşılaşabilirsiniz.

Bu olumsuzlukları yaşamamanız için meme büyütme fiyatları kadar doktor seçimine de özen gösterin doktorunuzla konuşmaktan çekinmeyin aklınıza gelen her soruyu sorun ve doğru bir şekilde isteklerinizi doktorunuzla paylaşın çünkü iyi bir ekip çalışması ile iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Doktorunuzun fikirlerini göz ardı etmeyin doğru sonuçlara ancak bu şekilde ulaşabilirsiniz.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi