huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Kadınların Tercihi Meme Büyütme Operasyonu

Küçük göğüslere sahip olan kadınların, bu durumu problem yapması fazlasıyla yaygındır. Bir kadın ne kadar güzel olursa olsun, küçük göğüsleri varsa kendini iyi hissetmemekle beraber psikolojik olarakta etkilenmektir. Çünkü fiziki olarak kadınlığın göstergesi olan bir organdır. Dünyada birçok kadının karşılaştığı bu sorun, meme büyütme ameliyatlarıyla çözülmektedir.

Kadınların dişilik adına kendilerini iyi hissetmeleri sağlayan, özgüvenleri açısından iyi hissettiren bir organ olan göğüs, doğuştan yapısal olarak küçükse sıkıntı oluşturmaktadır. Bu anlamda birçok yönteme başvuran kadınlar için en kesin çözüm meme büyütme ameliyatlarıdır. En çok tercih edilen bu çözüm, estetik cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir ve cerrahi işlemler arasında en çok başvurulan bir uygulamadır. Bu artışın sebebi meme operasyonu geçiren hastaların mutlu olması ve ameliyat öncesi, sonrası sağlanana imkânların konforlu olmasından kaynaklanmaktadır. Operasyon sonrası olumlu sonuçlar alınmasıyla beraber dünya genelinde talep gören bir cerrahi işlem olmuştur. Meme büyütme için öncelikle meme yapısının durumu, göğüs ve beden ölçüleri tespit edilerek oran belirlenmesi gerekmektedir. Meme süt bezleri ve yağ dokusundan oluşmaktadır. Meme dokusunun altında meme ve kaburga kemiklerinin arasında göğüs kası bulunmaktadır. Operasyonda meme ve kaburga kemikleri arasındaki bölgeye silikon yerleştirilmektedir. Üzerine örten bir kas tabakası olduğundan daha doğal bir görünüm elde edilmektedir. Silikon yerleştirilirken 3 ayrı yol izlenilmektedir. Silikon protezlerin yerleştirilmesinde meme alt kenar çizgisi, meme başı alt kenar çizgisi ve koltuk altıdır.

Meme büyütme fiyatları bulunduğunuz ülkeye, şehre, kuruluşun çalışma konforuna, cerrahın tecrübesine göre değişkenlik göstermektedir. Doktorunuzun muayenesinden geçmeden fiyat almakta uygun değildir. Yalnız bilinmelidir ki sağlıklı bir meme operasyonu 3000 3500 TL civarından aşağı olamaz. Şikâyetlerinizi çözmek için meme ameliyatı sağlıklı bir yöntemdir. Tüm testlerden geçmek için estetik cerrahıyla görüşme yapmanız gerekmektir.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi