huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Kadınlar İçin Meme Büyütme Ameliyatı

Bayanların silikon dolgulardan yararlanılarak memelerinin büyütülmesi ve dolgunlaştırılması son derece yaygın ve mükemmel sonuçları olan uygulamalardır. Meme büyütme ameliyatları ülkemizde, gelişmiş ülkelerde olduğu gibi başarılı şekilde uygulanmaktadır. Zaten bu nedenle, yurt dışından özellikle komşu ülkelerimizden birçok bayan da göğüs büyütme ameliyatları için ülkemize gelmektedir. Siz de göğüs ölçülerinizden memnun değilseniz, bu ameliyatları ve meme büyütme fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Bu şekilde, kendinizi psikolojik olarak hazırladığınızda ameliyat olmaya karar verebilirsiniz.

Meme büyütme operasyonları genetik ve bedensel olarak küçük göğüslere sahip olan bayanlarda uygulanmaktadır. Bu bayanlar 18 yaşından itibaren vücutlarında bir değişiklik olmayacağından ameliyat olabilirler. Öte yandan, doğum sonrasında memelerin boşalması, kilo kayıplarında memelerde erime ve meme kanseri operasyonları gibi durumlarda doku kaybı yaşanması durumunda, ameliyatların yapılması da yerinde olacaktır. Ameliyatların yapılmasında kesinlikle estetik cerrahi alanında uzman olan diplomalı hekimlerden yardım almak gerekmektedir. Bu şekilde, hekim hastanın görüşlerini ve taleplerini dinleyerek, en doğru meme ölçüsüne karar vermektedir. Öte yandan, kas altı veya meme arkası uygulama konusunda da hekimler karar vermektedir.

Ameliyatlar yaklaşık olarak bir veya bir saat 15 dakika kadar sürmektedir. Ameliyatın ardından bir gece hasta yatırılmakta ve ertesi gün taburcu edilmektedir. Operasyon sonrası aşırı ağrıların olması konusunda tereddütleriniz olmasın. Ağrı kesiciler ile giderebilirsiniz. Özellikle kas arkası uygulamalarda bir hafta kadar ağrı yaşanabilir. Bu nedenle, ağrı kesicilerle giderebilirsiniz. Meme arkası uygulamalarda ise ağrı nispeten daha az olmaktadır. Bu anlamda, hastaların korse kullanması da bandajların korunması anlamında etkili olmaktadır. Bu aşamada doktorunuzun size belirttiği sürelerde gitmeniz ve muayeneleriniz olması önem taşımaktadır. Kesinlikle yaptıran bayanlar meme büyütme ameliyatları ile göğüs büyütme fiyatlarından memnun olmaktadır.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi