huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Kadın Memesinin Önemi

White uplift

Kadın memesinin önemi sadece emzirme veya cinsellikle sınırlı değildir. Göğüslerin dikkat çekici olması çoğu kez sosyal statü olarak bile kullanılabilmektedir. Bir dönem slikonlu memeler ile baş gösteren sosyal satü elde etme durumu şimdi yerini güzellik ve seksilik için kullanılır hale gelmiştir. Kadınlar arasındaki rekabetin en önemli göstergesi olan seksilik ve güzellik olgularında memelerin yeri çok büyüktür.

Kadın memesinin önemi göğüslerin ön plana çıkacağı durumlarda daha belirleyici olmaktadır. Kadınlar arasındaki bir toplantıya şahit olanlar hemen her kadının göğüslerini adeta sergileme yarışına girildiğini tespit edebilir. Kadın memesinin önemi sadece sosyal statü veya toplum içindeki beğenilme dürtüsünden daha çok diğer kadınları ve erkekleri çıldırtmaya yöneliktir. Büyük göğüslü kadınların memelerinde meydana gelen sarkmalar ve şekil bozuklukları onların daha dik ve gösterişli meme sahibi olmaya doğru itmiştir. Estetik cerrahi biliminin bu tür istekleri bulunan kadınlar için geliştirdiği yöntemlerle memelere müdahale edilerek meme büyütme operasyonları yapılmaktadır. Göğüs bölgesinin daha çok dikkat çekmesini sağlayan bu tür meme küçültme, meme büyütme ve meme dikleştirme ameliyatları sonrasında memnuniyet oranı çok yüksektir. Kadınların sosyal ve iş hayatında elde ettikleri başarılara oranla aynı doğrultuda büyüyen fiziksel görünümde iyi olma gayretinin bir sonucu olarak başvurulan estetik operasyonlarda mükemmele yakın sonuçlar alınması mümkündür. Kadınların en önemli dişilik göstergesi olan göğüslerinde göğüs büyütme ameliyatlarıyla harika diklik ve sertlik elde etmeleri sağlanmaktadır.

Kadın memesinin önemi sadece sosyal ve iş hayatlarıyla sınırlı olmadığını belirtelim. Her zaman rekabet içinde olan kadınların özel ilişkilerinde de istedikleri erkeği elde etme çabalarında da sık sık göğüslerini kullandıkları görülmüştür. Dişilik simgesi olmasından dolayı göğüslerin bu tür kadın erkek ilişkilerinde yerinin fazla olduğunu sanırım herkes onaylayacaktır.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi