huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

İri memeleri küçültün

meme boyutu

İri memeleri küçültün ve yepyeni memelerinizle hayata yeni bir başlangıç yapın. Estetik meme büyütme ameliyatları ile iyi ve kalıcı sonuç alarak geri kalan hayatınıza vücudunuz ile daha orantılı olan,  sizi utandırmayan, size apayrı bir güzellik ve seksilik katan yeni memelerinizle devam edin. Estetik cerrahi kapsamında yapılan ameliyatlar sonucunda hastalardaki yara izleri yaklaşık olarak bir hafta sonra kaybolmaya başlar ve bir müddet sonra tamamen ortadan kaybolur.

İri memeleri küçültün, sonra yeni ve ideal göğüslerinizle hayatınızın tadını çıkarın. Çünkü büyük memelerin getirdiği fiziki ve sağlık sorunları ile psikolojik etkileri ameliyat masasında bırakacağınız için her şey sizin için çok daha güzel olacaktır. Büyük memeler kadınları olduğundan daha kilolu ve daha yaşlı göstermektedir. Bu nedenle kadınlar psikolojik olarak etkilenmekte ve hayatlarına da bunu yansıtmaktadırlar. Büyük memelerin çabuk sarkması, göğüs altlarında egzama, pişik ve deri lezyonları görülmesi, boyun, bel, sırt ağrıları gibi sağlık sorunlarını da beraberinde getirmesi nedeniyle büyük memeleri göğüs büyütme ameliyatları ile normal boyutlara getirtebilirsiniz. Günümüz ekonomik şartlarında oldukça ucuz olan ameliyat fiyatları, ameliyat sonrası çabuk toparlanma ve normal hayata dönme süresinin kısalığı, uzman estetik doktorlarının fazlalaşması gibi etkenler sizlerin meme küçültme ameliyatı olmanız için teşvik edecektir. Büyük memelerin verdiği sorunlardan tümüyle kurtulup daha seksi ve daha dolgun sert memelere kavuşmak isteyenler bu müthiş fırsatı kaçırmasınlar.

İri memeleri küçültün ve ardından yeni memelerinizle hem sosyal, hem de cinsel hayatınızı değiştirmenin keyfini yaşayın. Mutlu, kendini güzel hisseden, çekici ve seksi bir kadın olmak için dişilik sembolü olan göğüslerinizi ideal boyutlara getirmenin yolu estetik göğüs ameliyatlarından geçmektedir. Cinsel açıdan çok seksi, fiziki açıdan vücudu tamamlayan, sağlık açısından sorunsuz memeler estetik meme ameliyatları ile gerçek olmaktadır.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi