huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

İhtişamlı Göğüsler ile Tekrar Güzel Görünün

İhtişamlı göğüsler büyük, diri ve dik olanlardır. Hemen her kadının ve genç kızın isteği olan büyük memelere sahip olmak estetik biliminde gelişen tekniklerle birlikte çok kolay olmaktadır. Göğüslerdeki şekil bozuklukları, sarkmalar ve diğer deformasyonlar meme büyütme ameliyatları ile tamamen giderilmektedir. Hemen her keseye uygun meme büyütme fiyatları nedeniyle kadınlar artık meme büyütmek için acele edebilirler.

İhtişamlı göğüsler sayesinde toplum içinde kolay fark edilir, etrafınızdan çok fazla ilgi çekersiniz. Göğüsler bir kadının hem dişilik göstergesi, hem de cinsellik objesidir. Bu nedenle göğüslerin hem sosyal açıdan, hem de cinsellik açısından çok fazla önemi vardır. Toplum genelinde büyük memeleri olan kadınlar her zaman ilgi odağı olmaktadır. Diğer kadınlar tarafından kıskanılırlar ve erkekler tarafından elde edilmek istenirler. Sosyal ve özel ilişkilerde memelere gösterilen ilgiyi fazlasıyla hissetmek istiyorsanız estetik göğüs büyütme ameliyatı olabilirsiniz. Bu ameliyatlarla göğüslerinizdeki sarkmalar giderilmekte, göğüs dokusu daha yukarılara alınarak memeler dikleştirilmekte ve ihtişamlı göğüslere sahip olmanız sağlanmaktadır. Kadınların vücut yapıları erkeklere oranla daha çıkıntılı ve dişilik sembolü organlar daha belirgindir. Göğüsler ve kalçalar kadınların cinsiyetlerini belli eden en önemli bölgelerdir. Göğüsleri küçük veya sarkık olan kadınların bir de kalçaları dar ise dişi olarak algılanması çok zordur. Kalçalarla ilgili olarak yapılabilecek çok az şey olduğundan estetik olarak göğüslere yapılan işlemler sayesinde göğüslerin ihtişamlı görünmeleri sağlanabilmektedir.

İhtişamlı göğüsler için estetik cerrahınızla yapacağınız bir görüşme sonrasında göğüs büyütme fiyatları, yeni göğüslerinizin ölçüleri, memelerin ne kadar dikleşebileceği gibi konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Dişiliğinize dişilik katacak büyük memelere sahip olmanız için gerekli şartları (para ve sağlık gibi) sağladığınız anda estetik meme büyütme ameliyatı olabilirsiniz demektir. Büyük ve gösterişli memelere sahip olmak için bu dönemde çok uygun fiyatlar ve şartlar sunulmaktadır.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi