huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Hedefinize Ulaşmak İçin

Memeleriniz küçük ve büyütme ameliyatına mı karar verdiniz. Meme büyütme ameliyatı ile 1-2 saat içinde istediğiniz meme ölçülerine sahip olacaksınız.

Meme ameliyatından önce dikkat edilmesi gereken hususları ve ameliyat ön hazırlık çalışmaları hakkında sizleri bilgilendirelim. Meme ameliyatı öncesi doktorunuz sizden kan tahlili isteyebilir. Ve ya doktorunuz tarafından ilaç verilebilir ve ya daha önce kullandığınız ilaç dozunu ayarlayabilir doktorunuz ameliyattan önce röntgen ve meme mamografisi yaptırmanızı ister çünkü meme yapınızın hakkında ve gelecekteki herhangi bir hastalığa karşı önlem almanızı sağlar. Ameliyattan önce sigara kullanıyorsanız buna ameliyattan bir süre önce ara vermenizi isteyebilir doktorunuz ameliyatta oluşabilecek herhangi bir komplikasyona önlem almış olur. Kanama eğilimini artıracak ilaçları kullanmayın ve bitkisel ilaç ve çaylara bir süre ara verin. Doktorunuz şu konular hakkında da bilgi verecektir. Ameliyat olacağınız gün yapılması gereken şeyleri ve ameliyattan sonra meme bakımı ve kontrolleri hakkında da ön bir bilgi verecektir. Doktorunuz ameliyat öncesi hazırlık zamanında size şu soruları da doğrultabilir doktorunuzun sorduğu soruları doğru bir şekilde cevaplayın ve doktorunuza karşı dürüst olun. Bu ameliyatı neden istediğinizi ve bu ameliyat sizi ne kadar tatmin edeceğini sorar. Daha önce geçirdiğiniz ameliyatlar hakkında sizden bilgi alır. Memelerinizi kontrol eder ve cilt yapısını nasıl bir protez takılması gerektiği hakkında bir ön bilgi sahibi olur. Memelerinizin fotoğrafını çeker tıbbı kayıt için ameliyat sırasında oluşabilecek herhangi bir komplikasyon hakkında sizleri bilgilendirir. Ameliyat sırasında size verilecek anestezi hakkında da sizleri bilgilendirir. İyileşme süresi hakkında da bilgi verir.

Ameliyat kadar ameliyatın öncesi ve sonrası da en az ameliyat kadar önemli bu hususlara dikkat ettiğiniz zaman hiçbir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Meme büyütme fiyatları hakkında araştırma yapın ve kaliteli bir yer seçin ameliyat için memenizin protezi bu sayede daha uzun ömürlü olacaktır.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi