huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Hayatınızdaki Değişiklikler

İnsanlar hayatlarında değişiklik yapmayı severler ve bu değişiklikleri mutlu olmak ve mutlu etmek adına yaparlar. Kadınlar için meme büyütme ameliyatı ne kadar önemli ve değerlidir. Bu ameliyatı olduktan sonra kendilerine olan güven ve özgüvenlerini sağlamlaştırmış olurlar bu sayede bu ameliyat onları bu yüzden mutlu etmeye yeter.

Meme ameliyatı olduktan sonra kadınlar ne kadar sürede iyileşirim ve işe başlayabilirim diye sıkça sordukları sorulardandır. Göğüs büyütme ameliyatının üçüncü gününden itibaren iyileşme gösterir ve ılık suyla da duş almaya başlayabilirsiniz. Meme ameliyatı ağrılı olmadığı için iyileşme süresini ayakta geçirebileceksiniz ve yatağa bağlı kalmadan bu hastaların yüzünü güldürüyor bu durum kendinizi iyi hissetmeye başladığınız andan itibaren işe gidip çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu yüzden iş hayatından fazla ayrı kalmayacaksınız. Kendinizi zorlamadan sporunuzu yani günlük aktivitelerinizi yapabilirsiniz. Ameliyat sonrasında ödem oluşacağı için göğüsleriniz olduğundan daha büyük durabilir yani şişlik olduğu için kısa sürede normale döner. Bir iki ay zaman diliminde silikonlar vücudunuzda fazlalık gibi hissedebilirsiniz ama daha sonra ki aylarda silikonlar aklınıza dahi gelmez. Göğüs büyütme ameliyatından sonra göğüslerinizin şeklini alması ödemin kaybolması yanı göğüsünüz de ki şişliğin geçmesi sekiz ila on ay sürede iyileşme gösterir. Sağ meme ile sol meme arasında iyileşme zamanı farklı olabilir. Ameliyat sonrasında memelerde sertlik olabilir bu sertliği de yok etmek için masaj uygulaması yapmaya başlayabilirsiniz.

İyileşme süresi hastadan hastaya değiştiği gibi hastaların iyileşmesi çoğu kez kendi ellerindedir kendileri uygulayacakları bu öneriler ile iki veya üç gün içinde işlerine dönebilir günlük rutin işlerini yapabilirler. İyileşme süresine kaliteli bir doktor ve iyi bir hastane seçeneği ile meme büyütme fiyatları kadar doktor seçimini de göz önünde bulundurmak gerekir.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi