huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Güzel Göğüsler

1406124685_025579300_1406124685Güzel göğüsler herkesin ilgisini çektiği için göğüsleri güzel olanın etrafında bir ilgi yumağı oluşur. Oval, dik ve sert göğüsleri olan kadınların memeleri yeteri büyüklükte ise işte o zaman gösterilen ilgi iki katına çıkar. Göğüsleri küçük olanlar estetik meme büyütme ameliyatı, göğüsleri çok büyük olanlar ise estetik meme büyütme ameliyatı olarak yeterli dirilikte ve diklikte memelere sahip olabilirler.

Güzel göğüsler için yapılması gereken pek çok şey bulunmakla birlikte kalıcı çözüm arayanlar memelerine estetik ameliyat yaptırarak ikizlerinin çok daha hoş görünmesini sağlayabilirler. Göğüslerin orantısı, sertliği ve dikliği hep kız iken olduğu gibi olması istenir. Hem erkek tarafından, hem de kadın tarafından istenilen bu durum maalesef yaş, hızlı kilo alıp verme, kişisel bakım yapmama, yer çekim kanunu gibi nedenlerle mümkün olmamaktadır. Memeler için ideal olarak beden ölçüsü üzerinden bir değerlendirme yapılırsa C beden ve 80 numara göğüsler ideal göğüs ölçüsü olarak kabul edilir. Bu göğüs ölçüsü dünya genelinde geçerli bir ölçü olduğu için bu beden ve numara üstünde olan göğüslerin göğüs büyütme, bu beden ve numaranın altında olanların ise göğüs büyütme ameliyatı ile ideal ölçülere kavuşturulması sağlanmaktadır. Güzel ve diri göğüslere sahip olmanın en kolay ve en kalıcı yolu olan estetik göğüs ameliyatları günümüz ekonomik şartlarında oldukça uygun fiyatlarla yapıldığını biliyor muydunuz?

Güzel göğüsler ideal ölçülere sahip sert, dik ve seksi olan memelere denilmektedir. Bu göstergeler ve bedenlere sahip göğüsleriniz varsa doktor dahil kimseye elletmeyin. Eğer göğüs ölçüleriniz ve göğüslerinizin durumu bu standartlar dışında ise en kısa sürede bir randevu alarak göğüslerinizin durumunu ideal ölçülere getirtebilirsiniz. Güzel göğüsler kadınları daha güzel gösteren iki önemli organdır.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi