huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Göğüslerin Cinselliğe Katkısı

gogus_buyutme

Göğüslerin cinselliğe katkısı tartışılmaz bir gerçektir. Bazı doktorların belirttiği gibi göğüsler yağ dokusundan ibaret değildir ve cinsellik açısından çok önemli bir yeri vardır. Erkeklerin emerek büyüdükleri memelere karşı ilgisi çocuk yaşlarda başlar ve ömürlerinin sonuna kadar devam eder. Hatta bazı erkeklerde memeler bir cinsel obje olmanın ötesinde cinsel sapıklık derecesindedir. Büyük, normal, küçük meme hastaları vardır ve bu tip erkeklerin hemen hepsi memelere özel ilgi gösterir.

Göğüslerin cinselliğe katkısı sadece erkek açısından değil kadın açısından da bakmak gerekir. Kadınlar arasında memelerin şekli, büyüklüğü ve diriliği sohbet konusu olacak kadar önemlidir. Çoğu kadın kendinden daha diri göğüslere sahip kadınların memelerine dokunma isteğine karşı koyamamaktadır. Hal böyle olunca hem erkeklerin hem de kadınların göğüslere cinsel bakışının anlamı ortaya çıkmaktadır. Göğüslerini cinsellik için baştan çıkarıcı ve cinsel çağrışımı en üst seviyede oluşturan bir hale büründürmek isteyen kadınların göğüs büyütme ameliyatı olarak göğüslerini seksi ve baştan çıkarıcı hale getirmesi mümkündür. Büyük göğüslerde çok fazla sorun ortaya çıkmaktadır. Sağlık açısından omuz, sırt ve omurilikte ağrı, göğüs altlarında pişik ve egzama, çabuk sarkma ve boyun ve bel fıtıkları fiziki sorunlardır. Psikolojik olarak utanma, saklama hissi, kıyafet bulamama, olduğundan kilolu gösterme sorunları da büyük göğüslülerin uğraştığı problemlerdir. Tüm bu problemleri yaşamaktansa meme büyütme ameliyatı olarak istenilen ölçülerde, dik, sert ve seksi göğüslere kavuşmak mümkündür.

Göğüslerin cinselliğe katkısı çok büyüktür ve bunu inkar edenler bile ideal ölçülerde göğüs gördüğü anda dokunmak ister. Memelere olan bu ilginin cinsellikle ilgisi dışında başka bir açıklaması henüz yoktur. Gerek psikolojik, gerek fiziki, gerekse cinsel açıdan memelerin önemi çok büyüktür. Memelerle cinsellik arasındaki bağ ancak bu şekilde açıklanabilir.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi