huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Göğüs Operasyonları

Kadınların kendilerini iyi hissetmesi, psikolojik ve sosyal açıdan çok önemlidir. Her kadın vücut ölçüsüne uygun memeye sahip olamayabilir. Dolayısıyla gelişme zamanında, hormonlardaki fonksiyonlara bağlı gelişememe durumu söz konusu olabilir. Bu durumlarda meme büyütme işlemleri yapılabilmekte kadınların kendilerini daha iyi hissetmeleri sağlanmaktadır. Memelerin hormonlara bağlı gelişmemesi durumu, çocuk doğurduktan sonra sarkma, hamilelik sırasında deforme gibi durumlardan dolayı, estetik operasyonu ile büyütme toplama gibi operasyonları yaptırabilirsiniz. Meme protezi ile sarkan, büyütmek istediğiniz memelerinizi dikleştirebilirsiniz. Meme ameliyatlarında hastanın memesinin ölçüleri, daha sonra da yapılacak işlemlerle ilgili öncelikle araştırmalar yapılır ve ameliyatına bundan sonra karar verilir. Hastanın ulaşmak istediği ölçüyü de dikkate alan doktor, hastanın da mutlu olmasını ister.

Meme psikolojik bir eksiklik gibi hissettirdiği için, operasyonlarda hastanın da fikri çok önemlidir. Doktor buna göre yardımcı olur ve uygulamaya öyle karar verir. Karar verme aşamasından sonra hastanın istekleri göz önünde bulundurularak, cerrahın da göğüs ölçüsü, operasyonda yaşayacağı olumsuz durumları ve vücut tipine uygunluğu gibi etkenlerde düşünülür. Bu süreç de birkaç muayene ve görüşme sonucu karar bağlanır.

Meme büyütme operasyonlarda fiyatta önemlidir. Yapılacak uygulanmanın öncelikle kaliteli ve bu işin uzmanı olan cerrahlar tarafından yapılması şarttır. Doktor tarafından yapılacak bu uygulama için, önceki referanslarını değerlendirebilir, iyice araştırarak karar verebilirsiniz. Fiyat bakımında da piyasa da Meme Büyütme Fiyatı 3 bin ile 13 bin arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyat aralıklarını belirleyen ise, hastane, doktor gibi faktörlerdir. Yani ameliyat olacağınız hastane durumuna göre fiyat değişirken, doktorunuzun da ününe göre değişir. Karar verirken, fiyatını ve hastanenizi araştırdığınız kadar doktorunuzun da iyi olmasına dikkat etmelisiniz. Bu konuda uzmanlarla çalışmak sizin için daha uygundur.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi