huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Göğüs Estetiğinde Merak Edilenler

Göğüs estetiğinde merak ettikleriniz

Bayanların en çok dikkat çekici noktaları karşıdan bakıldığında ilki burun diğeri göğüsleridir. Burun direkt olarak yüzün şeklini veren organdır. Vücudun güzelliği ise göğüslerin dolgunluğuyla alakalı bir durumdur. Dolayısıyla ülkemizde meme büyütme operasyonları oldukça fazla ilgi gören ameliyatlardandır. Estetik yüzyıllar boyunca kadınların vazgeçilmezi olarak günümüze kadar gelmiştir. Teknolojinin katkılarıyla estetik ameliyatları birçok hayata küsmüş kişinin tekrar hayat tutunmasını sağlamıştır. Estetik ameliyatlar günümüzde vücut üzerinde görselliği bozan her türlü şekil bozuklukları giderilmektedir. Estetik ameliyatlar arasında ilk sırada gelen meme büyütme ameliyatları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça fazla bayanın tercih ettiği estetik ameliyat türlerindendir.

Meme büyütme ameliyatları iki şekilde yapılmaktadır. Yağ enjekte edilerek ve silikon kullanılarak yapılan göğüs büyütme ameliyatlarında silikon takılması en fazla tercih edilen yöntemlerden biridir. Silikonlar damla silikon ve yuvarlak silikon olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Kısa boylu kadınların köprücük kemiği ile göğüs ucu arasındaki mesafenin kısa olması nedeniyle yuvarlak silikonların daha uygun ve daha doğal bir görünüm vermesi nedeniyle tercih edilmektedir. Uzun boylu bayanlar ile göğüs kafesi geniş olan kadınlarda ise yuvarlak silikonlar çok doğal görünüm vermediğinden son teknolojik ürün olan damla silikonlar kullanılmaktadır.

Göğüs bağlarının zaman içerisinde esnekliğini yitirmesiyle bağlar zayıflar ve zayıflayan meme bağları göğüs dokusunun aşağıya doğru sarkmasını ortaya çıkarır.

Milyonlarca kadının ortak sorunu olan göğüs dokusunun çökmesi ya da küçük göğüslü olmak artık katlanılması gereken bir sorun olmaktan çıkmıştır. Meme büyütme operasyonları ülkemizde oldukça başarılı bir şekilde yapılmaktadır. İz bırakmayan yöntemle kişiler ameliyat olduklarını bile unutarak doğal bir görünüme kavuşmaktadırlar. Her kadın kendini ayna karşısında güzel olduğuna ikna olmak ister dolayısıyla kendine güvenmek bir kadın için çok önemlidir.

30

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi fiyatları