huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Göğüs Büyütme ve Olumlu etkileri

Meme büyütme işlemi gittikçe popülerleşen bir operasyondur ve çoğu kadının başvurduğu estetik operasyonlar arasında yerini almıştır. Günümüz teknolojisiyle doğru olarak uygulanan bir göğüs büyütme operasyonunun hiçbir sakıncası yoktur.

Göğüsler kadınlar için çok önemli bir vücut parçasıdır ve kadınlığın çok önemli bir simgesidir. Bu yüzden bütün kadınlar göğüslerine çok önem verirler ve vücuduyla uyumlu olmasını isterler. Bazı sebeplerden dolayı göğüsler sarkmış, küçülmüş ya da deforme olmuş olabilir. Bu olayların başlıca nedeni doğum yapmaktır. Doğum yapmak bazı kadınların göğüslerini gerçekten ciddi olarak yıpratmakta ve deformasyona uğratmaktadır. Ayrıca fiziki özelliği itibariyle küçük göğüslere sahip olan kadın sayısı da oldukça fazladır. Bu durumdan kurtulmanın en iyi yöntemi göğüs büyütme ameliyatı olmaktır. Artık bu ameliyatlar gelişen teknolojiyle çok basit bir şekilde yapılabilmekte ve hiçbir sorun teşkil etmemektedir. Göğüs büyütme kararını alan bir kadın bu ameliyatı olduktan sonra hem fiziki olarak güzel bir görünüme sahip olacak  hem de psikolojik olarak rahatlamış olacaktır. Göğüs büyütme ameliyatının yapılışı gayet basit ve sorunsuz olduğu için herkesin rahatlıkla yaptırabileceği türden bir ameliyattır. Ayrıca göğüs büyütme ameliyatı yetişkin olan her bireye uygulanabilir. Ameliyat yaklaşık olarak 1-1.5 saat sürmektedir. Ameliyatta kişisel tercihlere ve doktorun tercihine göre genel anestezi ya da sedasyon destekli anestezi kullanılır. Göğüs büyütme ameliyatı hafif bir ameliyat olacağı için o gün içinde kişi taburcu edilir ve birkaç gün içerisinde işbaşı yapabilir. Göğüs büyütme ameliyatından sonra kişi, belirli aralıklarla doktora kontrole gitmelidir.

Artık çok popülerleşen ve yaygınlaşan bir operasyon olduğu için göğüs büyütme fiyatları da eskisi gibi pahalı değildir. Birden fazla doktorla görüşülerek meme büyütme fiyatları hakkında genel bir bilgi sahibi olunması tavsiye edilebilir.

 

 

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi