huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Göğüs Büyütme Uygulamaları

Göğüs büyütme ameliyatları ile bayanların her zaman hayallerinde yaşattıkları ideal meme ölçülerine kavuşmaları söz konusu olmaktadır. Memeniz genetik özellikler veya vücut yapınız nedeniyle bedeninize göre küçük olabilir. Bu durum 18 yaşından sonra her kadın veya genç kızda net şekilde belirlenmektedir. Bu nedenle, eğer memelerinizin küçük olduğu kesinse ve hekim tarafından da saptanmışsa, 18 yaşından sonra her zaman meme büyütme işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Öte yandan, aşırı kilo kaybeden bayanların genel vücut yapılarında olduğu gibi, memelerinde de küçülme gözlemlenmektedir. Bu nedenle, vakit kaybetmeden meme büyütme ameliyatlarının yapılması yerinde olacaktır.

Meme büyütme işlemlerinde, silikon malzeme ile dolgu takviyesi yapılmaktadır. Silikon, tıp alanında kullanılan en önemli dayanıklı ve insan dokusuna yakın malzemedir. Kesinlikle uygunsuz kimyasal özellikler bulunmamaktadır. Bu nedenle, silikon tıp alanında birçok alanda uygulanmaktadır. Estetik cerrahi de bunların başında gelmektedir. Göğüs estetiği alanında silikon çok önemli malzemedir. Göğüs silikonları, yuvarlak ve damla şeklinde hazırlanmaktadır. Tırtıklı yapısı, insan dokusu ile aynı özellikleri taşımasını sağlamaktadır.

Göğüs büyütme ameliyatına karar vermeden önde kendinizi psikolojik olarak hazırlamaya dikkat etmelisiniz. Buna hazır mısınız ve istiyor musunuz net şekilde karar verin. Öte yandan içinize sunan uzman hekimi de karar vererek seçmek en doğal hakkınız. Bu anlamda, meme büyütme fiyatları da incelenmelidir. Bu şekilde, en sağlıklı kararları verebilirsiniz. Göğüs büyütme fiyatları konusunda bilgi almak ve ameliyat öncesi ve sonrası yapılması gerekenleri hekiminizden detaylı şekilde öğrenebilirsiniz. Bu sayede ameliyat için uymanız gereken detayları da sağlıklı olarak yapabilirsiniz. Meme ölçülerinin belirlenmesinde ise, uzman estetik cerrah sizin taleplerinizi de inceleyerek en doğru kararı ve ölçüyü belirleyecektir. Bu anlamda, ideal ölçüler konusunda hekiminize güvenmelisiniz.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi