huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Göğüs Büyütme Nedir

Kadınların en fazla geçirdiği operasyonlar listesinin ilk sırasında yer alan meme büyütme, kadınların kendilerine olan güvenlerinin yerine gelmesi, kendisini bu yöntem ile mutlu hissetme ve bunun gibi sosyal durumlar karşısında psikolojimken kendisini kötü hissetmesi bu duruma iter. Kişi kendisini nasıl iyi hissedecekse o yöntemi uygulamalıdır. Ancak bu güzellik karşısında da zorluklarının olduğunu da söylemeliyiz. Hasta operasyonu geçirmeden önce, vücut tipine uygun protezin seçilmesi gerekir. Yuvarlak protez ve damla protez şeklinde ikiye ayrılan silikonlar, doğal durma, hastanın kendisini rahat hissetmesi ve maliyet olarak farklılık göstereceğinden hasta ve doktor bir karar verme durumundadır.

Meme büyütme fiyatı kişinin isteklerine ve doktorun işlemine göre değişir, Yuvarlak protez fiyatı, 2 bin ile 5 bin arasında değişiyor. Ancak bu durum hastane ve doktora göre değişir. Bunun için bu fiyatları baz almadan doktorunuzu belirleyip kendiniz için bütçe alınız. Damla protezin de fiyat vermek gerekirse, 4 bin ile 10 bin arasında değişiyor. Damla protez, memeye daha yakın durduğu için uygulama sonrasında daha doğal bir görüntü sergiliyor. Bunun için en çok tercih edilen de bu protezdir. Damla silikon, ameliyat sırasında takılma işlemi hem daha rahattır hem de hastanın iyileşme süreci daha hızlı doğal bir görüntü verebileceğinden daha kalitelidir.

Meme operasyonları da her daim yapılmadığı için kaliteli olan tercih edilmeli ve kişinin kendisini iyi hissetmesi için de doğal yöntemi tercih etmelidir. Maliyeti elbette düşünmeli ancak, kendi sağlığı ve özgüveni içinde maliyeti ikinci planda tutmaya çalışmalıdır. Bu durumda doktor kadar operasyonun geçtiği hastane de önemlidir. Hasta hijyenik ortamlarda ameliyat edilmeli ve ameliyat sonrasında da kişisel bakımlarını ihmal etmemelidir.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi