huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Göğüs Büyütme İşlemleri Ne Kadar Sürede Tamamlanır

Göğüs problemleri artık ilerleyen tıp sayesinde zorlu bir hastalık olmaktan çıkmış çoğu zaman uygulanan teknikler hatta tek seferlik estetik ameliyatlarla bile oldukça kısa sürede üstesinden gelinebilen sağlık sorunları olmuşlardır. Bu nedenle bayanların bilinçli olması ve gerektiğinde göğüs kontrolü yaparak, göğüs sorunlarının sosyal hayatlarını hatta ilişkilerini negatif yönde etkilenmesine izin vermemelidirler. Bu hastalıklarda yapılacak öncelikli erken teşhis uygulanacak işlemler sayesinde o kadar erken sürede kişinin sağlığına oldukça kısa bir sürede kavuşması sağlanabilmektedir. Göğüs hastalıkları pek çok çeşitli olabilmekle birlikte hem kişinin gelişme dönemine ait bazı etkenlerden dolayı gelişme dönemi sonrasında ortaya çıkabildiği gibi hem de genetik olarak doğuştan beri var olan sorunlardan oluşmaktadır. Bu sorunlardan başlıca olanı ve son yıllarda oldukça fazla operasyon uygulanan göğüs sorunlarından birisi de göğüs küçüklüğüdür.

Göğüs küçüklüğü problemi yapılacak bir estetik müdahale ile oldukça kısa bir sürede (bir kaç günde) kişinin normal hayatına dönmesi sağlanabilmektedir. Yaklaşık 1-2 saat sürebilen ameliyat öncesinde ise kişinin göğüslerinin ameliyat için ne kadar uygun olduğu ve ne tür operasyonlar gerektirdiği konusunda uzman tarafından çeşitli tespitler yapılarak, adım adım operasyon işlemleri uygulanmaktadır. Bu işlemlerden öncelikli ise uzman ile birlikte yeni göğüs ölçülerinin belirlenmesi aşamasıdır. Bu aşamada da yine kişinin fiziksel boy kilo gibi belli başlı özellikleri dikkate alınır ve en uygun yeni göğüs ölçüsü belirlenerek, meme büyütme operasyonu için uygulama adımları atılmaya başlanır.

Göğüs büyütme operasyonunun yaklaşık sadece 1-2 saat sürdüğü ve yaklaşık en geç 2 hafta içerisinde kişinin normal hayatına dönebildiği göz önünde bulundurulmalı ve zorlu bir ameliyat gerektirdiği gibi düşüncelere kapılın mamalıdır. Yapılacak teşhisler ile göğüs büyütme işletmeleri adım adım başlatılmış olacaktır.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi