huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Göğüs Büyütme Estetiği

Göğüs Estetiği

Göğüs ameliyatı düşünen her kişinin atması gereken ilk adım bir plastik  cerraha danışmaktır. Arzulanan sonucun mükemmeliyet değil, düzeltme olduğunu  akılda tutarak göğüslerinizin ameliyat sonrası büyüklüğü ve görünümü ile ilgili  beklentilerinizi açık yüreklilikle tartışmalısınız.

Herhangi bir estetik ameliyat uygulanmadan önce sağlanması gereken en  önemli etkenlerden biri duygusal kararlılıktır.  Göğüs büyültme ameliyatı  göğüslerinizi şekillendirir fakat hayatınızı şekillendirmez. Estetik cerrahi görünümünüzü düzeltir ve kendinize olan güveninizi tazeler fakat gerisi size  kalmaktadır.

Sizi muayene ettikten sonra cerrah, göğüs kafesini kaplayan deri ve  göğüslerin durumu gibi ameliyatla ilgili kararları etkileyecek diğer  değişkenleri tartışacaktır. Göğüsün bariz olarak sarkıklığı vakalar için, cerrah  göğüs büyütme ameliyatına ek olarak göğüs derisini azaltacak, yeniden  şekillendiren bir yöntem önerebilir.

İlk ziyaret esnasında cerrahınız, kullanılacak cerrahi teknik, anestezi, ameliyatın nerede yapılabileceği, cerrahinin gerçekçi olarak neleri  başarabileceği gibi sizin durumunuza özel detayları açıklayacaktır. Estetik meme ameliyatını seçmeden önce risk ve masraflar gibi değerlendirilmesi gereken  ilave etkenler, cerrah ile bu esnada tartışılmalıdır.

Her yıl başarıyla binlerce göğüs büyültme ameliyatı uygulanmaktadır. Buna  rağmen, sizin bu cerrahinin muhtemel riskleri ve ilgili komplikasyonlar hakkında  bilgilendirilmiş olmanız gerekir. İnfeksiyon ve sınırlı kan birikimi gibi  ameliyat sonrası komplikasyonlar nadirdir ve tedavi edilebilir.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi