huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Göğüs Büyütme Ameliyatları ve Fiyatları

MEME BÜYÜTME AMELİYATLARI VE FİYATLARI

Meme büyütme ameliyatları genel olarak 1 ile 1,5 saat arasında süren, genel anestezi ile uygulanan estetik cerrahi operasyonlarıdır. Bu operasyonlar yaklaşık olarak 30 yıldır tüm dünyada başarılı şekilde uygulanmaktadır. Başta ABD olmak üzere tüm dünyada göğüs büyültme ameliyatları yaptıran bayanların sayısı son derece fazladır. Ülkemizde de sayı giderek artmakta olup, başarılı sonuçlar alınmaktadır. Estetik uygulamalar alasında en yaygın olanlardan biri meme büyütme ameliyatlarıdır. Ameliyatlar konusunda bayanların bazı çekinceleri olabilir. Örneğin göğüslerim yapay mı duracak veya çok ağrı çekecek miyim şeklinde tereddütler olabilir.

Göğüs uygulamalarında silikon malzeme hazırlanmaktadır. Silikon estetik olarak insan dokusuna inanılmaz yakın, elastik ve dayanıklı bir malzemedir. Öte yandan, insan vücudunun reddetmediği yegane malzemelerden biridir. Bu nedenle, göğüs ameliyatlarında silikon ile başarılı sonuçlar alınmaktadır. Bu nedenle yapaylık konusunda tereddütleriniz olmasın. Kaliteli sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle kas altı uygulamalarda mükemmel görünüm sağlanmaktadır. Ameliyat kas altı ve meme altı dokusu olarak iki şekilde silikon malzemenin yerleşmesine göre yapılmaktadır. Bu işleme hekim karar verir. Meme ölçüsü konusunda, siz de aklınızdaki söyleyebilirsiniz. Bunun yanında, elbette estetik cerrah da size elbette ideal ölçüyü belirleyecektir.

Meme büyütme fiyatları konusunda çekinceleriniz olmasın. Son yıllarda tıp teknolojisinde gelişmelerin olması göğüs büyütme fiyatları konusunda ekonomik sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Bu anlamda, bütçenizi sarsmadan, küçük bir birikimlere hayallerinizdeki göğüs ölçülerine ulaşabilirsiniz. Erkeklerin dik ve dolgun göğüsleri ne kadar beğendikleri malum. Öte yandan, kadınlık ve dişilik sembolü olan memeler, bayanlar için de son derece önemlidir. Bu anlamda, siz de ideal göğüsler için kesinlikle harekete geçmelisiniz. Uygulamalardan son derece memnun kalacaksınız. Ülkemizdeki hekimlerimiz kaliteli çalışmalar sergilediğinden memnun kalacaksınız.

Hastanın ne istediğine dikkat edilerek hazırlanan ameliyat planında, dolguların hangi bölgeden enjekte edileceği var göğüsün hangi bölümünde duracağına ilişkin bilgiler yer alır. Ameliyat gününde hastanın 8 saat süre ile su içmemesi önerilir. Suya ek olarak yemek yememesi ve sigara içmemesi de hastaya ameliyat sırasında kolaylık sağlayacaktır. Operasyondan önce uygulanacak sakinleştirici etkiye sahip bir iğne ile hasta ameliyathaneye indirilerek genel anestezi için gerekli sıvılar enjekte edilir.

 

 

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi