huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Göğüs Büyütme Ameliyatları ile Mükemmel Sonuçlar

 

Bayanlar arasında son derece yaygın olan göğüs büyütme ameliyatları ile etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bu ameliyatlar hem dünyada, hem de ülkemizde en yaygın yapılan estetik ameliyatlar arasındadır. Meme büyütme fiyatları geçmiş yıllara oranla son derece ekonomiktir ve artık her bayan yaptırabilmektedir. Bu anlamda, her büyük ilimizde birbirinden Başarılı estetik cerrahları ve klinikleri bulmanız mümkündür. Ameliyatlar ile ilgili bayanların çekinceleri olması çok önemlidir. Bu anlamda, tereddütlerinizi yok etmeniz ve başarılı cerrahlara kendinizi bırakmanız da sizi memnun edecektir.

Meme büyütme işlemlerinde ameliyat yaklaşık olarak bir ile bir buçuk saat arasında sürmektedir. İşlemde silikon malzeme, göğüs altından veya göğüs kasının altından uygulanmaktadır. Özellikle genç bayanlarda emzirme yeteneklerini başarılı şekilde yapmaları için kas altı uygulamalar yapılmaktadır. Bu şekilde memenin çok daha dik ve doğal durması da sağlanmaktadır. Bu anlamda, kas altı uygulamaların biraz daha ağrı yaptığı bilinir, ancak, temel ağrı kesiciler ile ağrıların giderilmesi de mümkündür. Hastalar ameliyat sonrasında bir gece konaklamakta, ardından da taburcu olmaktadır. Ardından, birkaç hafta korse giyilmesi yerinde olacaktır.

Dikişlerin alınması ve bandaj açılması için kesinlikle uzman hekiminizi beklemeniz gerekmektedir. Bu şekilde sorun olmadan ameliyatı atlatabilirsiniz. Bunun yanında, ameliyat sonrasında belirli bir süre kollarınıza ve göğüs kısmına baskı uygulamamanız önemlidir. Bu anlamda, ağır kaldırmamaya dikkat etmelisiniz. Bu şekilde ameliyatı başarılı şekilde atlatabilirsiniz. Göğüs büyütme fiyatları ve  ameliyatlarında kaliteli hizmet almak için seçimlerinizi doğru yapmalısınız. Bu şekilde, size kaliteli şekilde yardımcı olacak, en doğru ölçüyü alabileceğiniz ve ideal memelere kavuşabileceğiniz ameliyatları olabilirsiniz. Kesinlikle kendine güvenen, seksi ve çekici bir kadın olmak için memnun değilseniz göğüs ölçülerinizi değiştirebilirsiniz.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi