huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

GÖGÜS BÜYÜTME İLE ŞIK GÖRÜNÜM

meme-operasyonu-1700x600

Kadınların ergenlik sürecine girdikten sonra hızla büyüyen ve gelişen organları memeleri hem dişilik hem de annelik duygularını pekiştirdikleri için çok önemli olmaktadır. Belirli bir süreden sonra gelişmemiş küçük kalmış, yada hamilelik gibi sebeplerden küçülmüş sarkmış göğüsleri kadınları çok rahatsız etmektedir.

Küçük göğüslü olan kadınlar bu durumdan oldukça rahatsız olmakta ve hemen göğüs büyütme ameliyatları ile çözüm yolu aramaktadır. Bu çözümler artık hemen her yaşta kadınlarda kullanılabilmektedir. Cerrahların en sık olarak yaptıkları ameliyatlardan biri olan meme büyütme ameliyatları gelişen teknoloji ile birlikte kısa sürede ve ağrısız acısız olarak yapılmaktadır. En güzel yanı da ameliyat bittikten birkaç hafta içinde kişi hemen normal gündelik hayatına hatta iş hayatına geri dönebilmektedir. Durum böyle olduğu için göğüslerinden rahatsız olan birçok bayanda kendine böyle çözümler üretmektedir. Her ameliyatta olduğu gibi bu ameliyatta da iyi bir cerrah ve tam teşekkülü olan bir hastanede ameliyat olmak çok önemlidir. Sonrasında enfeksiyon riski yada istenilen sonucun olmaması gibi risklerin olmaması için ilk baştan böyle bir önlem alınmalıdır. Bu operasyonu olmaya karar veren kişi ilk başta hekim ile bir görüşme gerçekleştirmeli ve hekim hastayı dinleyip arkasından da muayene etmelidir. Hastanın istediği boyut şekil çok önemli iken, hekimin önerdiğinin yapılması çok daha uygun olacaktır. Kişinin vücut ölçüleri, boyu, kilosu gibi detaylar doktor için çok önemli olacaktır. Farklı boyutlarda olan silikonlar hastaya göre özel olarak seçilmektedir. Silikon yapılmasının da farklı şekilleri bulunmaktadır.

En sık olarak tercih edilen de göğüs altı açılarak yapılan ameliyattır.1,5 saat süren ve genel anestezi kullanılarak yapılan bu operasyondan sonra hasta doktor gözetiminde olacak ve ertesi gün evine çıkabilecektir.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi