huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

SIKI VE DİK GÖĞÜSLER

meme-estetigi-slide

Göğüs büyütme ameliyatları son dönemde sık olarak yapılabilen kolay uygulanan birkaç ay içinde tamamen iyileşen ameliyatlardır. İyi bir doktor ile ameliyat yapıyor iseniz kısa sürede normal hayatınıza dönecek olup ağrı sızı da az olacaktır.

Kadınların en çok önem verdikleri, kıyafetlerinin iyi durmasını sağlayan dişilik göstergeleri göğüslerdir. Bu şekilde olduğu zaman eğer ki kadının göğsünde ufaklık yada sarkıklık oluşunca kadın mutsuz ve depresyon da olacaktır. Farklı yöntemler ile yapılan göğüs büyütme ameliyatlarının en çok kullanılanı genelde göğüs altından yapılanıdır. Göğüs altı dokusundan içeriye girilerek o bölgeye silikon malzemeden oluşmuş, antialerjik sağlık için bir sorun yaratmayan malzeme konulması ile oluşan silikon göğüslerin son derece güzel ve dik durmasını sağlamaktadır. Meme büyütme, kadınların büyüklüklerinden rahatsız oldukları göğüsleri için özel olarak tasarlanan bir maddedir. İyi bir cerrah tarafından ustalık ile yapıldığı zaman kadınlar ömür boyu rahatlık ile kullanabilecekleri göğüslere sahip olmaktalardır. Ameliyat genel anestezi verilerek yapılmakta ve 1 gece hasta göz altında tutulmaktadır. Ertesi günü hastaneden çıkarılan hastaya olası ağrıları için ağrı kesici ajanlar verilmektedir.1-2 ay dikkatli olması ilk etapta sutyen takmaması ve göğüs bölgesinden darbe almaması gerektiği konusunda doktor ciddi olarak uyarmaktadır. Belirli bir süre geçene kadar silikon için özel olarak üretilmiş olan destekleyici, sıkı sutyenler kullanılmakta daha sonrasında normal sutyene geçiş yapılabilmektedir. Hamilelik için herhangi bir sıkıntı olmayacağı için hamile bayanlarda da güvenle durabilmektedir. Emzirmek için ise göğüs altından yapılmış bir ameliyat ise ve süt kanalları zarar görmemiş ise kişi emzirebilecektir.

Göğüs büyütme, kadınların rahatsız oldukları göğüs boyutlarını büyütmek, toparlamak ve normal bir göğüs şekline sokmak için silikon her yaştan kadına yapılabilmektedir.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi