huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

GÖGÜS BÜYÜTME

20120423-Depositphotos_12130277_original

Kadınların en çok önem verdikleri ve beğendikleri organları genelde göğüslerdir. Bu sebep ile göğüslerde olan ufak tefek problemler bile kadınları rahatsız etmeye yetmektedir. Göğüsleri küçük olan kadınlar, genelde büyütmek istemekte ve küçük göğüslü olmak istememektelerdir.

Göğüslerinden rahatsız olan kadınlar için yapılan göğüs büyütme operasyonları uzman doktorlar tarafından iyi bir hastanede yapılmalıdır. İlk etapta doktor muayenesinden geçiyor olmak çok önemli olacaktır. Doktor kişinin istediğini dinleyecek ve daha sonrada ne gerekli olduğuna bakacaktır. Vücut yapısına kilosuna ve boyuna göre boyut belirleyecektir. Daha sonra kişiye genel anestezi verilecek olup operasyon 1,5 saat gibi bir süre sürecektir. Sonrasında hasta o gece hastanede kalacak olup kontrol altında tutulacaktır. Ertesi gün evine çıkabilecek olan kişinin 1 hafta 10 gün gibi bir süre dikkatli olup ağrı kesici kullanması gerekecektir. Ameliyat bölgesinde hafif şişlikler olacaktır. Bu şişliklerin tam olarak geçmesi yine 3 haftayı bulacaktır.3 hafta sonunda oluşan ödem yok olacaktır. Meme başında yanma hissi gibi bir his de ameliyattan hemen sonra oluşabilecek fakat bir süre sonra yok olacaktır. İlk hafta hasta göğüs bölgesine çok dikkat etmeli ve ağrı kesici ilaç kullanmalıdır. Sutyen kullanımı bir süre yasak olacaktır. Silikon için özel olarak üretilmiş olan sıkı ve destekleyici sutyenler ile o bölge gayet sıkı tutulacak 15 gün gibi bir sürede normal sutyene geçiş yapılabilecektir. Hastanın ilk aylarda egzersiz yapması yasak olacak, normal hayatına dönmüş olsa bile dikkatli olması gerecektir.

Göğüs büyütme ameliyatları, kişilerin hiç istemedikleri görüntüleri ortadan kaldırıp istedikleri büyüklükte dik ve güzel göğüslere sahip olmasını sağlayan göğüslerdir. İyi bir doktor tarafından yapıldığı zaman istenilen sonuçlar elde edilebilecek olup birkaç ay içinde de normal hayatına kişi tam anlamı ile dönmüş olacaktır.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi