huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

GÖGÜS ESTETİĞİ İLE DOLGUN GÖĞÜSLER

meme-büyütme

Göğüsleri sarkık olan, emzirme döneminde dağılmış bir görüntü sergileyen göğüsler içinde bu ameliyat ideal olabilecektir. Siz de eğer ki göğüslerinizin küçüklüğünden şikâyetçi iseniz, mutlaka iyi bir cerraha gitmeli ve bu cerrah ile görüşme gerçekleştirmelisiniz.

Meme büyütme ameliyatları tam teşekküllü uzmanı olan bir yerde yapılmalıdır ki istenilen sonuç elde edilsin. Hekim kişiyi iyice inceleyerek vücut yapısına en uygun olan boyutta bir silikon seçecektir. Bu silikon ile farklı boyutlarda dik istenilen göğüslere kavuşabilmeniz mümkün olacaktır. Ameliyatlar genel anestezi ile yapılan ve yaklaşık olarak 1,5 saat gibi bir sürede biten ameliyatlardır. Bu ameliyatlar sonrasında hasta bir gece hastanede yatırılacak olup daha sonra taburcu edilecektir. Hekim kişiden 1 hafta ve ya biraz daha uzun bir süre göğüs bölgesine dikkat etmesini ve darbe almamasını isteyecektir. Bu sayede korumuş olacaktır. Kadınların hem dişilik hem de annelik duygularını pekiştiren göğüslerin istenilen büyüklükte ve istenilen şekilde olması için yapılacak olan göğüs büyütme ameliyatları gelişen teknoloji ile son derece kolay bir hale gelmiştir. Doğuştan fazla gelişmemiş küçük kalmış, emzirme döneminde sarkmış ve ya doğum sonrasında çok küçülmüş göğüslerde kolaylık ile kullanılabilecek olan bu operasyonlar için iyi bir hekime tanışmış olmak çok önemli olacaktır. Kişinin vücut ölçüleri yapılacak silikon boyutu için çok önemli olacaktır. Bu sayede gayet doğal bir görünüm ortaya çıkacaktır.

Göğüs büyütme ameliyatları, meme ucu, koltukaltı ve ya meme altından girilerek yapılan, istenilen boyutta silikonun o bölgeye yerleştirilmesi ile olan uygulamalardır. Operasyon sonrasında doktor kişinin oluşabilecek hafif ağrıları için ağrı kesici kullanmasını önerecektir. İlk haftalarda sutyen kullanımı önerilmeyecektir. Sonrasında ise ilk etapta, özel silikon için yapılmış olan sutyenler tercih edilebilecektir.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi