huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

MEME BÜYÜTME AMELİYATI

meme-buyutme-gogus-diklestirme

Göğüsler bir kadının en çok sevdiği, kıyafetlerinin iyi durmasını sağlayan, annelik ve dişilik hormonlarını pekiştiren organlarıdır. Göğüsleri herhangi sebeplerden dolayı küçük olan kişilerde meme büyütme ameliyatları kolaylık ile yapılabilmektedir. Nu sayede kişi istemediği, kendine yakıştıramadığı görüntüden kurtulmuş olacaktır.

Göğüs büyütme ameliyatları gene anestezi ile yapılan 1,5 saat kadar süren kolay operasyonlardır. Farklı yöntemler ile yapılabilmektedir. İstenilirse meme ucu kesilerek yapılabilir, koltuk altından yâda arka tarafından da yapılabilmektedir. Bu doktor ile hastanın görüşmesinden sonra ortaya çıkacak olup hastanın istediği ile doktorun onayladığı yöntemi kesiştirip olmaktadır. Eskiye oranlar artık birçok merkezde yapılabilen bu uygulama kadınları istedikleri boyutlarda ki göğüs büyüklüklerine kavuşturabilmektedir. En sık hekimlerin tercih ettiği bölge ise kas altı bölgesinin açılıp buradan giriş yapılmasıdır. Hastalar genelde 1 gün hastanede yatırıldıktan sonra taburcu edileceklerdir. Hastaneden çıktıktan sonra ağrı kesici gibi ilaçlar kullanmaları gerekecektir. Olası hafif ağrılar bir hafta süre ile olabilecektir. Sonrasında ise geçecektir.1 Hafta içinde kişi normal iş hayatına geri dönebilecektir. Sarkık ve emzirme döneminden sonra dağılmış göğüslerin de toparlanması silikon ile birlikte düzeltilmiş olacaktır. Birçok kadın doğumlarından sonra yâda emzirme döneminden sonra memelerin görüntüsünden rahatsız olarak operasyon yaptırmaktadır. Bu operasyon sonrasında istedikleri boyutta dik ve güzel görünen göğüslere kavuşabilmektedir. Bu ameliyatlarda en çok korkulan meme ucunda ki his kaybıdır. Fakat bu ameliyatlar artık ciddi iyi cihazlar ile yapıldığı için böyle bir sorun ile karşılaşılmamaktadır.

Göğüs büyütme ameliyatları, sonrasında istenilen bedende göğüslere kavuşmak için tercih edilen 1,5 saat gibi bir sürede yapılabilen ameliyatlardır. Fakat bu ameliyatlar öncesinde hekim ile iyi bir görüşme gerçekleştirmiş olmak çok önemli bir hususu olaca

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi