huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

GÖGÜS BÜYÜTME

Meme_Estetigi

Göğüs bir kadının görsellik ve dişilik adına kendini iyi hissetmesini sağlayan ve özgüven gelişimi sağlayan bir organdır. Göğüslerinde doğuştan, gelişim eksikliğinden ya da doğum yaptıktan sonra olan küçülme için kadınlar artık değişik yöntemlere başvurmaktalardır. Bu yöntemler arasında en çok kullanılan ve işe yarayan yöntem ise meme büyütme ameliyatlarıdır.

Göğüs büyütme ameliyatları eskilere oranla şimdilerde çok büyük bir özen ile yapılan ve kolaylık ile olan ameliyatlardır. Kısa sürede kişiyi normal bir haline gelmesini sağlayan ve bu şekilde olduğu için de kadınlar tarafından ciddi olarak tercih edilen bir ameliyattır. Bu ameliyatlarda ilk başta iyi bir cerrah ile görüşmeye gitmek çok ama çok önemlidir. Bu sayede cerrah sizi dinleyip vücut yapınızı görüp nasıl bir göğüs istiyor iseniz yâda vücut şeklinize hangi göğüs şekli uygun ise ona karar verip bunu uygulamalıdır. Çok zayıf ve kısa boylu olan birisine çok fazla büyük silikon yapılıp takıldığı zaman kötü bir görünüm ortaya çıkacaktır. Bunun için iyi bir ön muayene şart olmaktadır. İyi bir doktor hastasını muayene edip dinledikten sonra kendisinin uygun gördüklerini de anlatarak öyle bir meme yapmalıdır. Silikonlar farklı boyutlarda olduğu gibi farklı kalınlıklardadır. Kişiye özel olarak göğsün üst tarafı kesilip içine normalinden ayrılmayacak şekilde nakledilmesi ile bu ameliyat yapılmış olacaktır. Hasta bir haftalık nekahet döneminden sonra normal hayatına dönebilecek. Yalnız bir süre göğüs bölgesinindin darbe almamaya dikkat etmek zorundadır.

Göğüs büyütme ameliyatları yaptıran birçok kadın gayet memnun olmaktadır. Normal bir göğüsten ayrılmayan silikonlu göğüsler ile kendine olan güvenini geriye kazanmaktadır. Sizin de eğer böyle bir sıkıntınız var ise mutlaka iyi bir cerrah ile tanışıp iyi bir ameliyat yaptırmalısınız.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi