huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Göğüs Büyütme

Göğüs büyütme bilinmesi gerekenler

Günümüzde kadınların en çok tercih ettikleri estetik ameliyatı bölgeleri; göğüs ve burun estetiğidir. Oldukça fazla tercih edilmesi nedeni ile uygulanma teknikleri her geçen gün geliştirilmeye devam etmektedir. Yapılan yeniliklerle meme büyütme ve göğüs büyütme işlemi riskleri oldukça azalmış durumdadır. Böylece daha rahat tercih edilmesi söz konusudur. Küçük göğüsler bayanlarda kötü hissetme ve görünüm açısından yetersizlik hissine kapılmaya neden olabilir. Bu nedenle operasyon ile istenilen ölçüde ve vücuda uygun şekilde göğüslere kavuşmak artık hayal değil. Bunun için istediğiniz koşullarda bir hastaneye giderek doktor gözetimi altında yapılacak operasyona karar verebilir ve bu doğrultuda dolgun göğüslere sahip olunabilir. Operasyon hastane koşullarında yapılmalıdır. Bu nedenle mutlaka hastane doktorlarına gidilmelidir.

Operasyon süresi uygulanacak olan işleme göre 1-1,5 saat arasında değişiklik gösterebilir. Genel anestezi ile ameliyat ortamında yapılmaktadır. Hasta ameliyat sonrasında ağrı kesiciler sayesinde hafif ağrılar hissedebilir. Böylelikle dayanılmaz ağrılarla uğraşmak zorunda kalmadan dolgun göğüslere kavuşmuş olacaktır. Hasta ameliyat sonrasında 2 saat içinde ayağa kalkabilir. Hastanede gözetim altında tutulmasına gerek olmadığı durumlarda aynı gün taburcu edilir. Meme büyütme ve göğüs büyütme operasyonu hastanın göğüs kas altına yerleştirilmesi durumunda biraz daha fazla ağrıya neden olabilir. Ama daha etkili bir sonuç vereceği için tercih edilmektedir. Yuvarlak ya da damla şeklinde silikonlar kullanılarak göğüsler büyütülmektedir. Silikon kılıf içinde silikon jel ya da tuzlu su bulunmaktadır. Göğüs yapısına uygun şekilde yapılarak daha doğal bir görünüm sağlanması amaçlanmıştır.

Meme büyütme ve göğüs büyütme operasyonu sonrasında hastada iz kalmaması ve doğala yakın bir görünüm elde edilmesi sonucunda operasyonun başarılı sonuç verdiği anlaşılır. Doktor seçimi bu durumda oldukça önemlidir.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi