huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

GÖĞÜS AMELİYATININ KATKILARI

fotolia_20975267_xl.jpg meme küçültme

Kusursuz bir vücuda sahip olmak, herkes tarafından beğenilmek kadınların en çok arzu ettiği şeylerdendir. Göğüsleri orantılı ve güzel olan kadınlar bu konuda biraz daha şanslı olmaktadır. Çünkü kadın vücudunda en dikkat çeken ve güzel olması gereken bölgelerden biri de göğüslerdir. Göğüsler genetik nedenler ya da yaşam boyunca kilo değişikliği sebebi ile bozulmalar yaşayabilmektedir. Hatta birçok kadının doğuştan göğüsleri orantısız olabilmektedir. Fakat bazı kadınlarda bu orantısızlık göze çarpabilmekte ya da kişinin yaşamını etkilediği gerekçesi ile küçük bulunabilmektedir. Kendilerine güvenlerini sağlamak ve hoş gözükmek isteyen kadınlar meme büyütme operasyonlarına başvurmakta ve istedikleri görünüme sahip olabilmektedirler.

Gelişen teknoloji ve istekler doğrultusunda estetik cerrahi hızla önem kazanmaktadır. Estetik alanında büyük yer kaplayan göğüs büyütme işlemleri hızla ilerleme kaydetmekte ve tercih edilmektedir. Kadınların birçok sebepten dolayı yaptırdıkları bu ameliyatlar eğer kişiye uygun ve sağlıklı bir şekilde yapılırsa uzunca bir süre hatta ömür boyu kalıcı bir kusursuzluğa sahip olmalarını sağlamaktadır. Tüm dünyada sıkça yaptırılan bu göğüs ameliyatları her yaştan kişi tarafından yaptırılmaktadır. Göğüslerinin küçüklüğünden şikâyetçi olan kadınlar bu ameliyatı gerçekleştirebilmektedirler. Göğüslerinin küçüklüğünün yanında sarkıkta olan kadınlar için aynı operasyon içerisinde göğüs dikleştirme işlemi de yapılmaktadır.

Yaşam koşulları ya da genetik olabilen bu şikâyetler özgüven eksikliğine sebebiyet verebilmektedir. Yine göğüsleri küçük olan kadınlar giydikleri kıyafetleri kendilerine yakıştırmadıklarını ve aynada hoş gözükmediklerini söylemektedir. Bu nedenlerle gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda kadınlar şikayetlerini ortadan kaldırabilmektedir. Durum bu kadar kolaylaşmışken sizde görünümünden şikâyetçi olanlardansanız hastanemizin kusursuz ilgisi ve uzman hekimlerimiz ile sorunlarınızı yok edebilir çekici bir vücuda kavuşabilirsiniz…

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi