huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Evinizde Uygulayabileceğiniz Göğüs Büyütme Yöntemleri

Her bayan göğüsleri ile ilgili farklı şeyler düşünür. Bazı bayanlar göğüsleri büyük olduğu için dertlenirsen bazıları ise göğüslerinin küçüklüğünden dert yanar. Biz de kadınların bu tarz sorunları olduğunu bildiğimiz için göğüslerini büyütmek isteyen kadınlar ile bazı yöntemler paylaşmak istedik. Deneyin pişman olmayacaksınız. Hem evde uygulayabileceğiniz basit yöntemler hem de doğal oldukları için sizlere hiçbir zararı olmayacak.

İlk olarak düzenli egzersiz yapmanızı öneriyoruz. Hem göğüsleriniz kısa sürede sıkılaşacak hem de düzenli egzersiz sonucunda istediğiniz büyüklüğe ulaşacak. Ayrıca bu egzersizler sırasında doğal yapım göğüs büyüten yağ ve kremleri deneyebilirsiniz. Fakat içlerinde kimyasal olmamasına çok dikkat etmenizde fayda var. Diğer yandan düzenli olarak yoga yapmak da göğüslerinizin istediğiniz büyüklüğe gelmesine yardımcı olacaktır. Yoga hareketleri arasından özellikle göğüs çalıştıran hareketleri seçerseniz kısa sürede olumlu etkilerini görmeye başlayacaksınız. Düzenli yoga ve egzersizin göğüs büyütme sırasında en önemli olmasının sebebi ise; göğüsler büyüme esnasında sarkmaya da çok elverişlidir. Düzenli yoga ve egzersizle bu durumun önüne geçilmiş olacaktır.

Bunların dışında yediğiniz, içtiğiniz besinler arasında da meme büyütme etkisi olanlar mevcuttur. Özellikle ada çayı hormonel dengeyi düzene soktuğu için, göğüslerin yeterli büyüklükte olmaması da çoğunlukla hormanel denge ile ilgili olduğu için ada çayının vücudunuza olumlu katkılarını hissedeceksiniz. Ayrıca rezene çayı da göğüs büyütmeye yardımcı bir diğer besindir. Hem sakinlik, rahatlık verir hem de yardımcı olur.

Özellikle boş kaldığınız vakitlerde her iki göğsünüzü de sağa sola hareket ettirmeniz de kan dolaşımını hızlandırdığı için göğüslerinizin büyümesine çok fazla fayda sağlayacaktır. Görmüş olduğunuz gibi cerrahi müdahaleye gerek kalmadan birçok yöntem ile göğüslerinizi istediğiniz kıvama getirebilirsiniz. Yeter ki sabırlı olun ve vazgeçmeyin.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi