huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Doğal Yöntemlerle Göğüslerini Büyütmek İsteyen Bayanlar Buraya

Bayanların çoğu son dönemlerde silikon yaptırmaya başlamışlardır. Çünkü göğüslerinin daha büyük olmasını istemektedirler.  Fakat silikonlar ile uğraşmadan, doktorlara gitmeden de basit yöntemlerle göğüslerinizi 2 beden kadar büyütebilirsiniz. İşte sizlerle paylaşmak istediğimiz yöntemleri aşağıda sıralıyoruz.

İlk olarak göğüs büyütücü krem ve jelleri deneyebilirsiniz. Fakat bu kremlerden içinde bitkisel ürünler bulunan kremleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bu krem ve jeller göğüs bölgesinin dolgunlaşmasını ve oradaki yağ miktarının tıpkı kilo aldırır gibi artmasını sağlamaktadır. Krem ve jelleri nerden aldığınıza, markasına çok dikkat edin. İçinde kimyasal olan kremlerden uzak durun.

Göğüs büyütücü egzersiz ve masajlar da sürmüş olduğunuz krem ve jellerle birlikte olumlu bir etkide bulunacaktır. Ayrıca bu sayede daha hızlı sonuç alabilirsiniz. Bu masaj ve egzersizler sayesinde göğüsleriniz büyüme aşamasında daha dik, dolgun ve yuvarlak olurlar.

Bütün bunları yaparken doğru besinleri tüketmeyi de sakın ihmal etmeyin. Örneğin, arpa, keten tohumu, kabak, ayçiçeği tohumları göğüs büyütmeye yardımcı olur. Meyvelerden de elma, kiraz, şeftali, üzüm, armut, kavun göğüslerinizi dolgunlaştıracaktır. Özellikle göğüs büyütmeye yardımcı olan harika bitki çayı karışımları yapabilirsiniz. Hatta sizlerle bir tanesinin tarifini burada paylaşalım; bir tutam rezene, 1 tutam şerbetçi otu, 1 tutam ada çayı, 1 çay kaşığı çörek otu yağı, 1 çay kaşığı hayıt otu atılır yaklaşık 5 ile 10 dk. Arası kaynatılır. Demlenince her gün düzenli olarak bir fincan içilir.

Bu şekilde birçok doğal yöntem ile meme büyütmek mümkündür. Hiç aksatmadan düzenli bir şekilde saymış olduğumuz yöntemleri deneyin. Kesinlikle pişman olmayacaksınız. Hepsi doğal yöntemler olduğu için zarar vermesi gibi bir durum da söz konusu değildir.

vaser liposuction vaser lipo