huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Doğal Yoldan Göğüs Büyütmenin Yöntemleri

Her kadın belli ölçülerde görüşlere sahip olmak ister ve bunu çok önemser. Bayan için hem elbiselerin duruşları, hem de kadının kendini daha öz güvenli hissetmesi için göğüsleri önemlidir. Birçok bayan bu sebeple farklı farklı bir sürü yöntem denemektedirler. Hatta bu sebepten bıçak altına yatan birçok bayan vardır. Fakat biz sizlerle bu yöntemlerden doğal olanlarını paylaşmak istiyoruz.  Hem ameliyat gibi bir riske girmeyin hem de istediğiniz boyutlarda göğüslere sahip olun.

Belki duyduğunuzda inanmayacaksınız fakat göğüs büyüten bir takım yiyecekler vardır. Eğer düzenli olarak bu yiyeceklerden tüketirseniz göğüslerinizde ki değişimi fark edeceksiniz. Tavuk etinin baget kısmını yiyin. Bu kısım göğüslerin dolgun ve büyük görünmesini sağlayan en etkili besindir. Ayrıca süt ve sütten elde edilen besinlerde memelerin büyümesine yardımcı olur. Soya ve soya ürünleri de örneğin bir gün soya sütü bir gün soya peyniri tüketirseniz göğüslerinizde ki farkı fark edeceksiniz. Akdeniz mutfağının vazgeçilmez ürünü olan rezeneyi de kaynatıp her akşam göğüslerinizi ovarsanız kısa sürede büyüdüğünü göreceksiniz. Susam tohumu; kalsiyum ve fosfor açısından çok zengin bir besindir. Susamı isterseniz yoğurdun, sütün içine karıştırın isterseniz susamın yağı ile masaj yapın her iki türlüsü de etkili olacaktır. Çörek otu da göğüs büyütmede etkili olan bir diğer bitkidir. Her sabah aç karnına bir tatlı kaşığı dövülmüş çörek otu yiyebilirsiniz ya da tıpkı susam gibi yağını göğüslerinize sürebilirsiniz.

Görmüş olduğunu gibi göğüs büyütmek için cerrahi müdahale almanıza hiç gerek yok, birçok doğal besinle de istediğiniz göğüslere sahip olabilirsiniz. Hatta saydığımız besinlerin yanı sıra; günlük hayatta çok fazla tükettiğimiz salatalık, domates, havuç ve kiraz da sizlere yardımcı olacaktır.

vaser liposuction vaser lipo