huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Doğal Olarak Göğüs Büyümesi

Pek çok kadın göğüslerinin daha büyük ve daha sıkı olması için yapılabileceği çok çeşitli egzersizler mevcuttur. Göğüs masajı, göğüs dokularının büyümesini ve şekillenmesini sağlamak adına oldukça etkili bir yöntemdir. Bir çok kadın , göğüs masajını hem kendilerini daha kadınsı hissetmelerine yardımcı olduğunu hem de rahatlamalarına yardımcı olduğunu belirtmektedir. Göğüs masajını yalnızca çıplak ellerle yapmak yerine göğüs kremleriyle yapabilmek mümkündür.  En iyi sonucu elde etmek için günde üç ila beş dakika yapılması gerekmektedir.

Birçok insan göğüs kası aletlerinin erkekler için olduğunu düşünmektedir. İşin aslı göğüs kaslarının sıklaşması ve göğüslerin öne doğru çıkmasında en etkili yöntemlerinden birisidir. Bu egzersizi yaparken barı ileri ittirmeden önce kendimize doğru iyice çekerek yapılmaktadır. Bunu yaparken üç set halinde 7-12 kere tekrar etmek gerekmekte. Ağırlığın aşırı olamamasına dikkat etmek gerekmektedir. Bitkiler doğanın bize sunduğu içeriğinde çeşitli ilaçlar bulunduran doğal kaynaklandır ve küçük göğüs şikayetini de içeren pek çok sorun için deva olabilmektedir. Ama göz ardı edilmemesi gereken nokta bugün kullanmakta olduğumuz ilaçların yüzde sekseni bitki özlerinden elde edilmektedir. Hormon dengelerimizi etkileyerek göğüslerin büyümesine yol açan bitkilerin başında kızıl yonca, çemen otu, sabal meyvesi gelmektedir. Kızıl yonca otu temel olarak vücudumuzdaki östrojen seviyesini arttırmaya yardımcı olmakta, aynı zamanda vücuttaki fazla testosteronun engellenmesini sağlamaktadırlar. Çemen otu bitkisi, yarı sentetik bir östrojen formu olan diosgenin maddesi içermektedir ki bu madde de göğüslerin doğal olarak büyümesini sağlamaktadır. Aynı zamanda deri iltihapları, çıbanlar ve egzama gibi hastalıklardan kurtulma amaçlı deri kremi olarak ta kullanılabilmektedir. Sabal meyvesi ise doğrudan göğüs büyümesine yol açmaz ancak göğüslerin büyümesini engelleyen testosteron hormonu seviyesini azaltır , günde 4000-5000 mg tüketilmesi gerekmektedir.

Göğüslerin büyümesine yardımcı olan ayrıca prolaktin üretilen vücudumuzdaki bir hormondur. Normalde yalnızca ergenlik döneminde ve hamilelik sürecinde üretilmektedir. Öte yandan bu hormonun sağladığı östrojen bulunduran gıdalar tüketerek ya da daha fazla soya ve yer elması kökü tüketerek bu hormonun salgılanmasını arttırarak doğal yöntemlerle meme büyümesi sağlamak mümkün hale gelmektedir.

vaser liposuction vaser lipo saç ekimi